Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Salag SPC покриття купити - ціна в Україні в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Товары категории Salag
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 12
Компанія SALAG (Польща)займається деревообробним виробництвом із 1997 року. За більш ніж 20-річну історію своєї роботи, компанія неодноразово ставала призером на виставках винаходів у Брюсселі, на міжнародних виставках інновацій у Парижі та Польщі. Це є незаперечним доказом світового визнання та високої якості продукції, що охороняється патентами, які діють у Польщі та у всьому світі.

При виробництві SPC панелей SALAG застосовує виключно сучасні технології: 3D моделювання, спектрофотометрію для контролю кольорів, САМ (Computer-aided manufacturing) для інтеграції фаз проектування та виготовлення продукції, а також технології мікроінженерії.

У якості конструкційних матеріалів використовуються гібридні речовини, завдяки чому SPC ламінат має унікальні фізичні характеристики. Компанія приділяє особливу увагу контролю за якістю своєї продукції. Весь процес виробництва строго контролюється, починаючи з етапу створення проекту та закінчуючи фінальним випробуванням продукту, аж до температурного режиму приміщень. Ламінат відповідає європейським стандартам EN, EN ISO та має клас зносостійкості 23 (для житлових приміщень)/34 (для громадського користування).

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті