Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Гіпермаркет ПОЛ - інтернет-магазин покриттів в Києві та Україні "Гіпермаркет Пола"

Гіпермаркет покриттів для підлоги FLOOR. Гіпермаркет ПОЛ

Гіпермаркет ПОЛ - Гіпермаркет FLOOR — найкраще місце в Києві, щоб швидко й недорого придбати підлогове покриття від провідних виробників світу.

Пропонуємо Вам переглянути відеоролик із нами про підлогові покриття в програмі «День у мегаполісі» від 23 жовтня 2018 року.

 Гіпермаркет підлогових покриттів: втілення європейських традицій

Гіпермаркет FLOOR був заснований у 2012 році. Його засновником стала людина, яка вже понад двадцять років успішно опановує тонкощі сфери збуту, знайома з європейськими принципами організації надання товарів споживачам і яка успішно впроваджує їх в Україні. Розуміючи потреби українських клієнтів, власник компанії зміг зібрати коло себе групу істинних професіоналів, які знають про підлогові покриття все — від тонкощів їхнього виробництва до логістики й монтажу. Цими знаннями робітники нашої компанії готові ділитись з клієнтами, не просто пропонуючи той чи інший товар, а допомагаючи їм вирішити їхні індивідуальні проблеми через ідеально правильний вибір підлогового покриття.

Цілі й завдання колективу — впровадження істинно європейських принципів надійності та партнерства під час надання якісного сервісу. Наша мрія — щоб мережа гіпермаркетів розширювалася по всій країні й щоб ми як експерти могли допомогти кожному нашому клієнту зробити найкращий вибір. Майстри щороку проходять курси підвищення кваліфікації, знайомлячись із новими матеріалами, сучасними принципами їх укладання, використання в різних інтер’єрах.

 

Менеджери постійно відвідують заводи виробників, заглиблюючись у деталі їхньої роботи, щоб потім пропонувати нашим покупцям винятково найкращі товари. У гіпермаркеті наявні лише торгові марки від виробників, що є нашими партнерами. Незважаючи на довіру до наших партнерів, колектив завжди готовий відстоювати інтереси клієнтів. Якщо товар когось із виробників виявляється недостатньо якісним — угода з ним стовідсотково розривається. Уся нова продукція, що надходить у гіпермаркет FLOOR, також підлягає ретельному добору (включно з дослідженням сертифікатів, рекомендацій), щоб кожен покупець знав: усе, що ми пропонуємо тут, має найвищий показник якості.

 Гіпермаркет FLOOR: магазин підлогових покриттів на кожен смак

Гіпермаркет FLOOR — єдиний магазин в Україні, що пропонує найширший вибір підлогових покриттів від кращих європейських виробників. У нас Ви зможете легко й комфортно підібрати підхоже рішення для вашої підлоги, а саме: ламінат, масивну або паркетну дошку, вінілове покриття, а також штучний, мозаїчний, палацовий, блоковий паркет тощо. Крім того, ми розуміємо, як важко разом із пошуком покриття займатися добором супутніх матеріалів, тому пропонуємо Вам великий вибір клею, ґрунтовок, фанери й інших витратних матеріалів, а також плінтуси. У нашому асортименті наявні теплі підлоги ТМ Deve і всі необхідні складові для їхнього монтажу. Не менш важливим є й те, що кожен вид підлогового покриття у FLOOR представлений широкою палітрою кольорів, тому ми готові запропонувати Вам будь-які, навіть найбільш незвичні варіанти оздоблення підлоги.Європейський сервіс — усе найкраще для наших замовників!

Головний принцип нашої роботи — допомогти Вам, пропонуючи потрібний варіант під час вибору підлогових покриттів. Ми маємо всі можливості для цього, адже наші спеціалісти здобули великий досвід за кордоном, а тому використовують лише європейський підхід. До всіх відвідувачів ми ставимось, без перебільшення, як до наших найкращих друзів! Це означає, що все, що Вам потрібно, — прийти до нас, а далі наші досвідчені спеціалісти, поки Ви будете пити чай, підберуть усе необхідне й навіть запропонують послуги з монтажу!

  • Особливу увагу ми приділяємо меті, з якою відвідувачі приходять до нас. Наприклад, якщо у Вас офіс, де очікується висока прохідність відвідувачів, — ми підберемо не тільки гарний, але й надміцний матеріал для підлоги. Якщо Ви мрієте про теплу підлогу у вашому домі — ми підберемо необхідне обладнання, запропонуємо найкращі підлогові покриття для кожної кімнати і все необхідне для догляду за цією підлогою.

 Крім того, уже зараз із Донецька, Харкова, Дніпра, Києва чи будь-якого іншого куточка України Ви можете замовити і придбати підлогове покриття, а також отримати детальну консультацію з експлуатації й догляду за ним! Продаж підлогових покриттів можливий і в онлайн-форматі. У гіпермаркеті діє зручний каталог, оперативна доставка і приємні ціни, які вдало поєднуються з високими рівнями професіоналізму наших працівників і якості підлогових покриттів із Німеччини, Швейцарії, Польщі, Фінляндії та інших країн Європи.

Своїм друзям ми пропонуємо лише найкраще!
Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті