Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
г. Киев, ул. Саперно-Слободская 8
Моя корзина: 0.00 грн
В связи с нестабильным курсом валют, цены могут отличаться от действующих. Пожалуйста, уточняйте цены и наличие у наших менеджеров!!
Материалы Новости Послуга "Примір підлогу" - мобільний формат! - интернет-магазин напольных покрытий в Киеве и Украине "Гипермаркет Пола"

Послуга "Примір підлогу" - мобільний формат!

Шановні покупці!

Ситуація з пандемією змушує нас діяти у відповідності до наявних обставин  та адаптуватися до реалій, що маємо.

Працюємо онлайн і при цьому, ЩО ВАЖЛИВО, намагаємось зберегти якість наших послуг, не обмежуючи Вас в можливості вибору і в інформації для ухвалення рішення про покупку покриття для підлоги

З цією метою нашу послугу “ПРИМІР ПІДЛОГУ ! ” ми переводимо в мобільний формат!

МИ: доставляємо за вказаною Вами адресою від 2 до 7 зразків підлогових покриттів. Якщо Ви захочете залишити зразки на цілий день - заставна вартість за зразок 200 грн.

ВИ: в спокійній домашній обстановці з'ясовуєте чи вдало впишеться вподобане покриття в ваш інтер'єр; чи збігається повністю відтінок покриття з бажаним.

 І приймаєте фінальне рішення про покупку!

Вартість послуги всього 200 грн і буде врахована у вартості замовлення при вашому позитивному рішенні про покупку.

ВАЖЛИВО:

Зі свого боку гарантуємо, що нашими співробітниками будуть вжиті всі необхідні заходи для забезпечення вашої безпеки (носіння захисних масок, використання засобів для дезінфекції, контроль температури тіла та дотримання безпечної дистанції при спілкуванні). Бережіть себе! Все переживемо!

Каталог товаров
Интересные страницы
Новости и статьи