Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Плитка Golden Tile, купити Голден Тайл, плитка Голден Тайл у Києві, каталог Golden Tile - плитка в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Плитка Golden Tile

Товары категории Golden Tile
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Керамічна плитка Golden Tile

Керамічна плитка Golden Tile займає 30% ринку України з продажу керамічної плитки. Крім того, продукція компанії виготовляється для експорту до зарубіжних країн. Секрет такого успіху полягає у 65-річній діяльності Харківського плиткового заводу, який на даний момент має повний цикл виробництва, починаючи від видобутку білої глини та закінчуючи відвантаженням керамічної плитки. Потрібна плитка Голден Тайл - каталог до Ваших послуг.

До складу групи «Голден Тайл» входять: ТОВ «Шахтобуд», Харківський плитковий завод, власне дистриб'юторська компанія, іменована як «Голден Тайл». Ці три підрозділи змогли організувати повний виробничий цикл у Харкові та досягли великих успіхів щодо високої якості продукції, яка випускається.

Як створюється плитка Golden Tile?

Перший етап виробництва починається неподалік Донецька, на виробничому об'єднанні "Шахтобуд", де видобувається сертифікована біла глина. Керамічна плитка Голден Тайл, виготовлена ​​в Харкові, має відмінну якість і надійність, про що свідчить наявність усіх необхідних сертифікатів.

Готову продукцію успішно експортує дистриб'юторська компанія до Молдови, Азербайджану, Білорусі та країн ЄС. Такий високий попит на продукцію керамічної плитки обумовлений технічною модернізацією харківського заводу у 2002 та 2005 роках. Після модернізації на заводі запрацювали нові виробничі лінії якісної італійської плитки «Barbieri & Tarozzi» та «Sacmi», що дозволило досягти максимального виробництва 15,5 млн м2 на рік.

Де купити асортимент текстур у Києві?

У керамічної групи Голден Тайл плитка відрізняється великою різноманітністю текстур та наявністю всіх потрібних розмірів. Зокрема, це понад 60 найменувань плитки для підлоги і для ванної кімнати з різними текстурами та забарвленнями. Це дуже великий каталог, враховуючи наявність різних розмірів, включаючи найпопулярніший 200х300 мм з товщиною плитки 7 мм. У нашому гіпермаркеті підлогових покриттів Floor завжди є в широкому асортименті плитка Голден Тайл.

Якщо Ви поки що не визначилися, яка саме Вам потрібна плитка Golden Tile, - каталог товарів для Вас включає плитку таких популярних текстур, які Ви можете замовити у нас навіть у Дніпрі:

 • карат;
 • маргарита зелений;
 • акваріум;
 • карамель;
 • кам'яна квітка;
 • luxor;
 • олександрія рожевий;
 • ріо зелений;
 • вельвет;
 • раміата;
 • октава;
 • віолла коричневий та багато інших.

Ціна на всі наші пропозиції одна з найоптимальніших на ринку керамічної плитки. Нашим магазином здійснюється доставка придбаної продукції по всіх містах України протягом 2-4 днів.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті