Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Плитка, купити плитку у Києві - ціна в інтернет-магазині якісної плитки Floor
Фильтр товаров по цене

Плитка

Товары категории Плитка
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Серед широкого розмаїття підлогових покриттів плитка займає лідируючі позиції. Цей підлоговий матеріал має низку беззаперечних переваг. Якщо купити плитку, зробити відповідний монтаж і дотримуватися правил догляду, то така підлога прослужить десятки років без будь-яких змін. Сучасна плитка для підлоги поєднує в собі практичність, довговічність, екологічність і естетичність.

Плитка – покриття для підлоги, яке служить десятки років

Купити плитку у Харкові можна для будь-яких приміщень. Залежно від класу матеріал використовується у житлових та громадських приміщеннях з різним рівнем прохідності. Відповідно до міжнародних стандартів якості плитка для підлоги поділяється на п'ять класів зносостійкості:

 • PEI I – для експлуатації в приміщеннях з низьким рівнем прохідності;
 • PEI II – для приміщень із середнім рівнем прохідності (вітальня, ін.);
 • PEI III – для кімнат з підвищеним рівнем прохідності (кухня, ванна кімната тощо);
 • PEI IV – для приміщень з високим рівнем прохідності (офіси, торгові центри тощо);
 • PEI V – для об'єктів з максимальним рівнем навантаження (громадські місця, аеропорти, спортивні клуби тощо).

Перш ніж купити плитку в Україні, потрібно вибрати клас її зносостійкості. Це найважливіший показник, адже від нього залежатиме тривалість служби підлоги.

Чому варто вибрати плитку для підлоги в Floor

Плитка в Україні – це різноманіття колекцій, серед яких можна підібрати підлогове покриття під будь-який інтер'єр. Використовуючи плитку в дизайні, можна легко втілити будь-який творчий задум. Плитка, ціна якої варіюється в залежності від різних аспектів (зокрема таких, як виробник, клас зносостійкості, склад тощо), є відмінним варіантом декорування як житлових, так і громадських приміщень.

Інтернет-магазин плитки представляє різноманітні колекції, серед яких можна підібрати матеріал, що відрізняється за формою, текстурою, забарвленням та ін.

У магазині «Floor» до вашої уваги представлена ​​плитка наступних виробників:

 • Kiton;
 • Peronda Museum;
 • Peronda;
 • Zeus Ceramica;
 • Oset;
 • Golden Tile.

Плитка Київ, купити яку можна в Гіпермаркеті підлогових покриттів «Floor», відрізняється бездоганною якістю, а також має всі відповідні сертифікати якості. Плитка Київ, ціна якої варіюється в залежності від виробника та технічних характеристик, є одним з найкращих варіантів декорування приміщень будь-якого призначення - як побутового, так і суспільного.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті