Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Паркетна дошка Serifoglu (Шеріфлор) купити - ціна в Україні в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Товары категории Serifoglu (Шеріфлор)
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456
Паркетна дошка Serifoglu – широкий вибір у магазині Gipermarketpola

Турецька компанія Serifoglu виготовляє покриття для підлоги, і застосовує для виробництва сучасні технології, одночасно зберігаючи всі традиції виробництва паркету. Завдяки своєму вдосконаленню компанія досягла дотримання всіх стандартів, використовуючи якісні та безпечні для здоров'я матеріали.

Гіпермаркет покриттів для підлоги FLOOR пропонує широкий вибір паркетної дошки від Serifoglu. Ви з легкістю зможете вибрати та замовити у нас паркет у будь-який час. Здійснити оплату можна будь-яким зручним для Вас способом. Якщо Ви визначилися з вибором і вирішили придбати паркетну дошку від Serifoglu в Києві або Україні, то доставка товару Гіпермаркетом покриття FLOOR здійснюється у будь-який зручний для Вас час.

Компанія Serifoglu (Шеріфлор) застосовує новітні технології при виробництві паркетної дошки, використовуючи сучасне та високотехнологічне обладнання.

Паркетна дошка Serifoglu проходить багатоступінчасту перевірку якості та завдяки використанню замкового з'єднання Lock Connect швидко монтується без використання клею.

При виробництві паркетної дошки Serifoglu використовується покриття лаком або олією, яке відбувається у заводських умовах. Лак наноситься в кілька шарів, кожен із яких висушується за допомогою ультрафіолету.

 

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті