Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Паркетна дошка Royal Parquet купити - ціна в Україні в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Товары категории Royal Parquet
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 12

Паркетна дошка Royal Parquet виготовляється в Україні. Основним пріоритетом компанії є турбота про здоров'я людини та довкілля, тому при виробництві паркетної дошки Royal Parquet використовуються лише екологічно чисті матеріали без синтетичних та інших шкідливих речовин. На підприємстві проходить постійний жорсткий контроль якості продукції, щоб вона могла гідно конкурувати з іншими світовими марками виробників покриттів для підлоги. Паркетна дошка Royal Parquet відповідає всім міжнародним стандартам якості, що підтверджено численними сертифікатами. Тому паркетна дошка Royal Parquet є ідеальним варіантом для підлоги в дитячій та спальні. Вона нешкідлива для тваринам та не викликає алергічних реакцій у людини.

Гіпермаркет покриттів для підлоги FLOOR пропонує своїм покупцям все різноманіття колекцій паркетної дошки Royal Parquet. Якщо Ви зупинили свій вибір на паркетній дошці українського виробництва, можете легко зробити замовлення прямо зараз на нашому сайті. Оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. Нагадуємо: доставка в Гіпермаркеті покриттів для підлоги FLOOR здійснюється у зручний для клієнта час.

Паркетна дошка Royal Parquet тришарова.

Нижній компенсаційний шар виготовляють з хвойних порід деревини. Вона надає паркетній дошці стійкості. Середній шар складається із соснових планок, які розташовані перпендикулярно до волокон деревини нижнього компенсаційного шару. Це підвищує стійкість паркетної дошки до перепадів температури та вологості.

Товщина верхнього шару паркетної дошки Royal Parquet складає 4 мм. Завдяки такій товщині підвищується довговічність підлоги та можливість її відновлення шляхом шліфування.

 

Робоча поверхня паркетної дошки Royal Parquet покривається кількома шарами акрилового лаку, що підвищує її стійкість до механічних пошкоджень, захищаючи від подряпин та вм'ятин. Завдяки лаковому покриттю паркетна дошка не боїться сонячних променів, вона не вигоряє, надовго зберігаючи натуральний та яскравий колір.

Паркетна дошка Royal Parquet оснащена замковими з'єднаннями, завдяки яким вона легко монтується, а також швидко та легко проходить демонтаж, так що пошкоджені ламелі можна легко замінити на нові без розбирання підлогового покриття. До того ж замкові з'єднання ідеально підігнані та оброблені парафіном, що повністю виключає скрип чи люфт.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті