Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Паркетна дошка Meister купити - ціна в Україні в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Товары категории Meister
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Паркетна дошка Meister

Німецька паркетна дошка Meister по праву вважається покриттям для підлоги преміум-класу, яке не тільки відповідає всім світовим стандартам якості, але і здатне задовольнити і втілити в життя будь-яке дизайнерське рішення.

Паркетна дошка Meister виготовляється зі спеціально відібраної деревини, яка вирощується в екологічно чистих місцевостях. До того ж інноваційні технології виробництва з використанням безпечних та екологічних матеріалів роблять покриття для підлоги з паркетної дошки Meister безпечними для здоров'я людини. Паркетна дошка Meister відзначена знаком екологічної чистоти «Блакитний ангел» і має марку FSC.

Гіпермаркет підлоги FLOOR пропонує повну колекцію паркетної дошки Meister, яку можна замовити прямо на нашому сайті. Нагадуємо, що доставка замовленого товару здійснюється абсолютно безкоштовно у будь-який зручний для покупця час. Оплатити товар можна одним із зручних для Вас способів.

Паркетна дошка Meister виготовляється не із цільного масиву деревини. Основу паркетної дошки складає НDF плита із шаром зносу до 3,6 мм. НDF – це тверда деревоволокниста плита, що складається зі стовбурової деревини твердих порід дерева, а також м'яких хвойних порід, завдяки яким і відбувається краще склеювання спресованих волокон плити. У НDF плиту, з якої виготовляється паркетна дошка Meister, не входять ні низькоякісна деревина, ні кора.

Завдяки НDF стабілізується верхній шар паркетної дошки Meister і підвищується стійкість покриття до вдавлювання, покращується формостійкість, до того ж плита НDF сприяє поліпшенню поглинання звуку і знижує рівень повітряного шуму завдяки своїй щільності.

Паркетна дошка Meister просочується спеціальним складом Aquasafe, що підвищує її вологостійкість та зменшує ризик розбухання.

Для спрощення монтажу та надійності кріплення компанія розробила та використовує у виробництві паркетної дошки Meister замкові системи MasterClicPlus п'ятого покоління на короткій стороні.

Різні види обробки паркетної дошки дозволяють створити підлогу вашої мрії, втілюючи найсміливіші дизайнерські рішення. Паркетна дошка Meister, купити в Києві яку Ви можете в нашому магазині, у вашому будинку це запорука чудового інтер'єру та затишку, також це покриття для підлоги яке перетворить будь-яке приміщення і підкреслить високий статус власника. Для того, щоб дізнатися ціну, зателефонуйте за номерами, які вказані на сайті.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті