Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Ламінат Parador, купити ламінат Парадор у Києві - ціна в інтернет-магазині ламінату Floor
Фильтр товаров по цене

Ламінат Parador

Товары категории Parador
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Ламінат Parador - купити у нашому магазині

Ламінат Parador поєднує в собі всі складові бездоганного підлогового покриття: німецька якість і надійність, розмаїття дизайнерських рішень, зручність і простота монтажу, довговічність в експлуатації.

Ламінат Parador – це ідеальний замінник паркету, він виготовлений з екологічних матеріалів, міцний і до того ж має доступні ціни.

Ламінат Parador купити у Києві за найвигіднішими цінами можна в нашому Гіпермаркеті підлогових покриттів FLOOR, сплативши обраний товар у зручний для Вас спосіб. Нагадуємо, що ламінат Парадор у Києві можна купити та подивитися у Гіпермаркеті підлогових покриттів FLOOR, який приємно дивує, а також має доставку у будь-який обраний клієнтом час.

Виготовлення ламінату Парадор

Ламінат Парадор характеризується своєю високою міцністю та зносостійкістю. Він складається із чотирьох шарів. Нижній шар виготовляється з використанням просоченого меламіновою смолою крафт-паперу, що підвищує вологостійкість ламінату, а також робить його більш стійким до різких змін умов експлуатації. Основа Парадор ламінату виготовлена ​​з високоміцного матеріалу HDF. Цей шар просочений спеціальним розчином, що підвищує його вологостійкість та водонепроникність. Для верхнього декоративного шару використовується також просочений меламіновою смолою папір, на який наноситься малюнок. Ламінат Парадор має 32 клас зносостійкості, що робить його придатним для укладки підлоги як у житлових, так і в офісних приміщеннях із середнім навантаженням.

Чому варто купити ламінат Парадор у Києві?

Парадор - ламінат з різноманіттям колекцій - просто вражає уяву своїми необмеженими можливостями, що дозволяє втілити найсміливіші та найзухваліші дизайнерські рішення: від сучасних графічних до досконалої імітації матеріалів, таких як метал і бетон, не кажучи вже про висококласну імітацію фактури різних порід деревини. Купити Parador означає придбати ламінат, з яким Ви легко зможете створити підлогу своєї мрії, підкреслити вашу індивідуальність і статус.

Купити ламінат Парадор у компанії Parador, яка постійно вдосконалює власне виробництво, використовуючи новітні розробки, що дозволяє контролювати якість виробленого ламінату та постійно підвищувати його експлуатаційні можливості. Комп'ютерний контроль фрезерування замків дозволяє досягти високої точності з'єднання. Завдяки цьому можна без остраху купити Parador, легко змонтувати його у своїй квартирі, досягнувши ідеально рівної поверхні підлоги. Замкова система Safe-Lock Automatic не допускає утворення щілин, що захищає від проникнення всередину ламінату вологи та бруду. До того ж замкові з'єднання оброблені природним воском.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті