Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
My floor, ламінат My floor купити в Києві (Україні) - інтернет магазин ламінату Floor
Фильтр товаров по цене

Ламінат My floor

Товары категории My floor
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

My floor ламінат

Під час вибору підлогового покритття потрібно бути дуже обережним, адже воно має бути в першу чергу безпечним та екологічним. Наступні критерії, що висуваються до таких виробів, – це довговічність та зносостійкість. Усім цим критеріям відповідає саме My floor ламінат.

Німецький виробник My floor розробив унікальну технологію, завдяки якій My floor ламінат не містить формальдегідів, що робить його безпечним як для довкілля, так і для мешканців будинку. Замість штучних склеювальних речовин компанія використовує сосну, що забезпечує безпеку виготовлення.

При правильній експлуатації My floor ламінату Ви зможете подовжити термін його використання, оскільки ця продукція не просто відповідає всім чинним стандартам та нормам, але й навіть перевершує їх.

Так, найтонший виріб компанії має товщину (найбільш оптимальну за всіма стандартами) 8мм, тому  ламінат My floor має такі характеристики:

  високий показник теплопровідності;

  хорошу стійкість до навантажень.

Серед широкого асортименту продукції компанії можна також обрати щільніше покриття, наприклад для приміщень з більшим навантаженням підійде My floor ламінат колекції Chalet та Residence з товщиною 10 мм та Villa з товщиною 12 мм.

Щодо палітри кольорів, то тут виробник пропонує абсолютно різні варіанти на вибір – від імітації натурального дерева до керамічного або навіть кам'яного покриття. Тому будь-який ваш інтер'єрний задум можна буде легко втілити у реальність.

Де купити My floor ламінат?

Вибираючи в будинок ламінат, можете погортати інтернет-каталог гіпермаркету FLOOR. Бажаючим у Києві чи будь-якому іншому місті України продукцію фірми My floor купити, буде приємно дізнатися, що ціна на неї залишається дуже привабливою для покупців, незважаючи на всі позитивні якості.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті