Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Ламінат Meister, купити ламінат Meister у Києві (Україні) - інтернет-магазин підлогових покриттів Floor
Фильтр товаров по цене

Ламінат Meister

Товары категории Meister
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Ламінат Meister з Німеччини

Компанія Meister – світовий лідер виробництва підлогових покриттів родом із Німеччини. Свої перші кроки компанія почала робити ще в 1931 році і зараз налічує понад 80 років шляху успіхів та інновацій.

Ламінат Meister увійшов на ринок понад 20 років тому і став першим, який забезпечував повну ізоляцію будь-яких шумів. Meister й досі залишається лідером у цій сфері. Сьогодні Meister пропонує своїм покупцям індивідуальний підхід до підбору ізоляції, так званої «тихої» підкладки, яка допомагає боротися з шумом не тільки при щоденному використанні, а й при максимальному навантаженні на ламінатну підлогу.

Окрім захисту від шуму, ламінат Мейстер пропонує також унікальний захист від вологи. Запатентована система SafeAqua гарантує як захист основної тримальної плити, так і країв, які найбільше піддаються деформаціям через підвищену вологість.

Отже, система SafeAqua від виробника ламінату Meister пропонує три ступеня захисту свого підлогового покриття:

AquaSafe 20 – покращує показник вологостійкості тримальної плити на 20% щодо стандарту CELQ.

AquaSafe 30 – покращує показник вологостійкості тримальної плити на 30% щодо стандарту CELQ.

AquaSafe 50 – покращує показник вологостійкості тримальної плити на 50% щодо стандарту CELQ.

А технологія AquaStop, за якою проводиться просочування країв ламелі спеціальним захисним розчином, забезпечує повну безпеку ламінованої підлоги Meister.

Ламінат мейстер та його особливості

Особливі колекції ламіната Meister мають ще одну позитивну властивість – вони продаються одразу зі спеціальним антибактеріальним напиленням, яке не викликає алергії та покращує гігієнічні властивості ламінатної підлоги навіть у великих проміжках між прибираннями. Також це напилення допомагає зупинити розмноження бактерій навіть у найменших щілинах між панелями.

Весь ламінат Мейстер має маркування - спеціальний знак «Блакитний Ангел» - що свідчить про екологічну безпеку всієї продукції Meister. Крім того, самі панелі отримали найвищий рівень екологічності, прийнятий в Європі, - Е1, що в свою чергу є гарантом найнижчого класу вмісту емісій у підлогових покриттях Meister. Тому ламінат Meister - це високоякісна продукція, яка не нашкодить вашому здоров'ю і прослужить довгі роки, щодня підтверджуючи, що Ви зробили правильний вибір.

Гіпермаркет підлогових покриттів Floor купити Meister: ламінат, паркетна дошка, а також здійснює безкоштовну доставку в будь-який комфортний для Вас час!

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті