Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Ламінат Kaindl, купити ламінат Кайндл в Україні - ціна в каталозі інтернет-магазину Floor
Фильтр товаров по цене

Ламінат Kaindl

Товары категории Kaindl
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Найкращий ламінат Kaindl у нашому інтернет-магазині

Ламінат Кайндл, що був уперше випущений понад 100 років тому на невеликій лісопильній фабриці, сьогодні випускається найпотужнішою корпорацією KAINDL FLOORING GmbH, яка займає левову частку ринку своєю високоякісною продукцією.

Однією з найяскравіших переваг ламінату Kaindl, яка рішуче відрізняє його від інших виробників, є неймовірно широкий асортимент продукції. Така кількість продукції дозволяє втілити в життя навіть найсміливіші дизайнерські ідеї.

Гіпермаркет підлогових покриттів FLOOR надає Вам можливість вибрати та замовити ламінат Кайндл у нас на сайті прямо зараз! Доставка здійснюється за комфортним для Вас графіком!

Поверхня підлогових покриттів Kaindl дивує високою стійкістю до стирання, а також довговічністю служби, що забезпечує гарну якість продукції Kaindl. Доводить високу якість ламіната Kaindl також премія, що була присвоєна компанії Kaindl в 2009 році за найкращі покриття для підлоги, виготовлені в Європі.

Ламінат Kaindl виготовляється 32-го та 33-го класів стійкості, що дає можливість використовувати його як у житлових приміщеннях із середнім та високим навантаженням, так й у комерційних приміщеннях із середнім навантаженням.

Відмінний ламінат Kaindl для вашого будинку

Традиційна якість Kaindl підтверджена дуже високими та довгостроковими гарантіями. Для житлових приміщень гарантійний термін варіюється від 15 років на ламінат 32-го класу до 30 років на ламінат 33-го класу, а для комерційних приміщень – термін до 6 років на ламінат будь-якого класу.

Більшість ламінатних панелей Kaindl є односмуговими, а розмір в середньому становить близько 1380х116 мм. Товщина ламінатної дошки Kaindl складає 9-10 мм.

Ламінатна підлога Каїндл є дуже зносостійкою, вологостійкою, щільною та міцною. Вона стійка до впливу сонячного світла, також її спокійно можна мити з використанням будь-яких миючих засобів із сучасної побутової хімії.

Каїндл - ламінат, який дуже просто укладати, адже він оснащений сучасною системою без клейових замків. Такі замки забезпечують також легкий та швидкий демонтаж покриття для підлоги.

А різноманітний дизайн ламінатної підлоги Кайндл оригінально прикрасить будь-який інтер'єр! Компанія-виробник із світовим ім'ям сьогодні відзначає свою столітню історію розвитку. За такий значний період часу продукція Каїндл сформувалася в концептуальну модель, що комбінує у собі неповторний стиль, надійну конструкцію та найширший вибір. Дизайнерські рішення з таким підлоговим покриттям, як кайндл, сьогодні знайшли своє відображення в інтер'єрі офісних і житлових комплексів з різними рівнями навантажень. Така продукція розрахована в першу чергу на:

  • середні вагові навантаження;
  • вологу;
  • сонячні промені.

Ламінат Кайндл належить до того сегменту продукції на ринку, який гарантовано може витримувати навантаження без змін та деформацій упродовж десятків років. Захисні шари, що запобігають стиранню та ушкодженню, - це результати довгих і копітких конструкторських робіт. Каїндл неодноразово отримував визнання та займав лідируючі позиції серед виробників на європейському континенті. Монтажні роботи такого матеріалу - справжнє задоволення навіть для тих, хто займається таким видом ремонтних робіт вперше. Замкова система з підвищеними показниками міцності дозволяє створити рівне і безшовне полотно.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті