Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Клей Uzin, купити клей Uzin в Україні (Києві) - найкращий клей в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Клей Uzin

Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 1

Грунтовка та клей Uzin

Виконуючи ремонт у своєму будинку, ми завжди хочемо, щоб результат якомога довше був презентабельного вигляду та радував нас. Для того, щоб це бажання збулося, обирайте якісні матеріали, які встигли відмінно зарекомендувати себе у плані довговічності, екологічності та безпеки. Якщо Вам необхідно купити клей та грунтовку для монтажу покриття для підлоги, то продукція компанії Uzin стане відмінним вибором.

Про компанію Uzin

Uzin – це німецький виробник, продукція якого славиться своєю якістю та надійністю. Завдяки широкому асортименту продукції компанії Ви зможете підібрати для себе оптимальний варіант, що повністю відповідає цільовому застосуванню, наприклад, клей Uzin строго за призначенням. Клей Uzin – це бренд, що займає лідируючі позиції у багатьох країнах. В асортименті продукції - одно- та двокомпонентні поліуретанові клеї, виготовлені за сучасними технологіями, чия якість підтверджена міжнародними сертифікатами та тривалим досвідом експлуатації, адже ця компанія працює на ринку вже понад 60 років. За цей час був накопичений значний досвід виробництва матеріалів для підготовки основ та укладання підлогових покриттів: клею, шпаклівки, ґрунтовки, нівелюючої маси.

Продукція: ґрунтовка та клей Uzin

Укладання підлоги вимагає великої відповідальності та грамотного підбору матеріалів. Компанія Uzin пропонує Вам весь спектр необхідних матеріалів від ґрунтовок для основи до еластичних поліуретанових клеїв, виготовлених за найсучаснішими технологіями. Для кожного продукту є чіткі інструкції щодо застосування та вказівки щодо сумісності. Використовуючи продукції Uzin, Вам не доведеться робити додаткові тримальні основи, окрім стяжки, потрібно лише застосувати спеціальний склад ґрунтовки поверх цементу або використати підкладку, яка зменшить напругу і шум при ходьбі.

Ґрунтовка Uzin - купити в Києві

Інтелектуальні технології в ремонті доступні всім у нашому магазині, в каталозі Ви зможете замовити ґрунтовку та клей Uzin, які зроблять виконання ремонтних робіт більш швидким, зручним та якісним. Ми працюємо не лише з Києвом, а й з іншими містами України: Харковом, Дніпром. Завдяки налагодженому контакту з постачальником ми можемо пропонувати нашим покупцям вигідні умови придбання якісних матеріалів для будівництва та ремонту.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті