Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Клей, грунтовка Stauf (Штауф) купити - ціна в Україні в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 12

Якісний та надійний паркетний клей Stauf

На якість укладання паркету впливають багато факторів: це і майстерність паркетника, і правильна підготовка підлоги, і якість самого паркету, і що важливо – якість паркетного клею, що використовується. Економити на клеї не варто, адже саме він «тримає» всю систему підлоги разом і відповідає за її міцність та довговічність.

Клей Stauf: особливості та переваги

В даний час клей Stauf є одним з найбільш популярних і широко застосовуваних при укладанні паркетної підлоги. Він добре зарекомендував себе як для укладання штучного паркету, так і для масивної паркетної дошки. Це надійний та ефективний засіб, який чудово поєднується з різними видами покриття для підлоги з деревини. Ціна на паркетний клей Stauf ідеально співвідноситься з його якістю та унікальними властивостями. Він чудово взаємодіє з будь-якими типами покриття, містить мінімальний відсоток води, завдяки чому швидко схоплюється і висихає. Для повного затвердіння йому потрібна всього доба, після чого він стає максимально водостійким. Клей Stauf не втрачає своїх якостей навіть через десятки років, і якщо Вам потрібно замінити паркет - то тільки задля різноманітності та оновлення інтер'єру. Крім того, він абсолютно екологічний і не містить шкідливих речовин.

Різноманітність асортименту

  • Завдяки тому, що виробник ретельно продумав специфіку роботи з паркетним клеєм і навіть провів спеціальні дослідження, марка може запропонувати своїм покупцям окремі види клею, спеціально розроблені під види паркетного покриття: для штучного покриття, масиву, паркетної дошки, підлоги з підігрівом тощо.
  • Для темних порід деревини можна використовувати спеціальні кольорові варіанти матеріалу, які забезпечать естетичну цілісність покриття для підлоги, і не будуть виділятися.
  • У клеях Штауф максимально знижено вміст розчинників, їх замінили нейтральні продукти, вони також не містять метанолу та інших токсичних компонентів.

Вибираючи матеріали для ремонту, не варто орієнтуватися лише на ціну, адже довговічність ремонту, безпека та екологічність – це пріоритети вищого рівня.

Купити клей Stauf в Україні

Для тих, хто хоче придбати будівельну хімію від німецького виробника Штауф, у нашому каталозі передбачено чудовий асортимент продукції цієї компанії, замовити яку Ви можете не тільки в Києві, але й в інших містах України, таких як Донецьк, Дніпропетровськ та Харків.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті