Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Клей для плитки Sika, клей для паркету Сіка купити - ціна в Україні в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Товары категории Sika
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 12

Клей Sika для підлогових покриттів

Будівельна хімія відіграє важливу роль у процесі будівництва та ремонту, не менш важливу, ніж основні матеріали, такі як покриття для підлоги. Щоб бути впевненим у якості та довговічності виконаних робіт, потрібно особливу увагу приділяти якості матеріалів та звертатися до компаній, які добре зарекомендували себе у сфері їх виробництва. Клей Сіка – один із найкращих застосовуваних у наш час, це доведено і міжнародними сертифікатами, і тривалим, успішним досвідом його застосування.

Про компанію

Sika - один з лідерів з виробництва будівельної хімії, компанія була заснована у 1910 році в Цюріху. На сьогодні цього виробника знають у всьому світі, зокрема й в Україні. Донедавна на українському ринку вибір професійного клею для паркетного покриття для підлоги був невеликим, адже клей необхідно підбирати відповідно до породи дерева, умов експлуатації, типу основи та багатьох інших факторів. Але тепер, коли у будівельних майстрів з'явився доступ до якісного, високотехнологічного та різноманітного паркетного клею Сіка, Ви можете підібрати для себе найбільш оптимальний варіант. Клей Сіка ідеально підходить для укладання підлоги з деревини, у тому числі масивної паркетної дошки.

Технології, особливості та переваги

Завдяки своїй еластичності та однокомпонентності, клей Сіка чудово розподіляє пов'язані зі зміною температури та вологості напруги у деревині. Його відмінною особливістю є те, що міцність зчеплення не залежить від товщини нанесеного шару, 2, 3, 4, 5 міліметрів – у будь-якому випадку міцність буде максимальна. Існує кілька технологій облаштування підлоги з деревини клеєм Сіка:

  • Система суцільного приклеювання. Оптимально підходить для штучного та модульного паркету, масивної паркетної дошки. Якщо Вам потрібне жорстке з'єднання – вибирайте клей SikaBond PU-2K, якщо має бути укладання лам-паркету, то клей SikaBond T45. Основний варіант цього методу – клей SikaBond T54 FC, з ним Ви зможете проводити шліфування вже через 12 годин.
  • Система Sika AcouBond. Це найсучасніша система укладання підлоги, яка включає перфоровану підкладку і еластичний клей SikaBond T52 FC. Завдяки цьому досягається додаткова шумоізоляція.
  • Кордонне приклеювання. Цей тип приклеювання дозволяє заощаджувати кількість клею, що наноситься шляхом використання пістолета Sika Powerflow combi.
  • Монтаж терасної дошки без скоб, шурупів та цвяхів. Клей SikaBond T2 надійно утримує дошку саме там, де ви її закріпили за його допомогою.

Купити клей Сіка в Україні

Якщо Ви бажаєте придбати клей Сіка в Україні за привабливою ціною, просто загляньте в наш каталог. У нашому магазині Ви зможете замовити будівельну хімію, ціна якої буде максимально прийнятною, для укладання підлоги з доставкою у Києві, Харкові, Донецьку та Дніпропетровську

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті