Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Клей Kiilto купити, Kiilto грунтовка - ціна в Україні в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 1

Kiilto - клей та грунтовка

Датою заснування марки Kiilto вважається 1919 рік. Виробництво було створено у місті Тампер, що у Фінляндії та першою продукцією, що завоювала величезну популярність на ринку, став Kiilto-клей, відомий своєю зниженою токсичністю та максимальною силою склеювання. На європейський ринок виробник вийшов уже в середині 50-х років, а в Україні продукція Kiilto почала продаватися вже на початку 80-х і сьогодні назва цього бренду на слуху у будь-якого професійного будівельника.

Kiilto: секрети високої якості

Kiilto – клей, шпаклівки та грунтовки особливої ​​якості, що значно відрізняються від конкурентів, представлених на сучасному ринку. Причина цього дуже проста: від початку створення марки розробники особливу увагу приділяють безпеці та екологічній чистоті продукції. На доказ численні нагороди, а також виробництво, що повністю відповідає системі забезпечення якості ISO 9001. Крім того, безпека підтверджується успішно пройденою сертифікацією за класифікацією рівня М1, сертифікат відповідності ГОСТ-Р, паспорт безпеки, а також епідеміологічний висновок. Таким чином, фахівці марки Kiilto працюють над випуском продукції, яка повністю задовольнить всі потреби сучасного споживача.

Сьогодні виробник Kiilto пропонує високоякісну продукцію, що широко використовується для укладання надійної підлоги з тривалим терміном експлуатації. Серед них досить популярні клеї для паркету, класичні грунтовки та спеціальні, під лак тощо. Високоякісними є паркетні шпаклівки Kiilto, паркетні лаки та інша продукція.

Гіпермаркет FLOOR: найкращі клеї та грунтовки Kiilto (Україна)

Гіпермаркет FLOOR один із небагатьох в Україні пропонує великий асортимент продукції від такого відомого виробника, як Kiilto. Каталог, з яким Ви зможете ознайомитися в будь-який зручний час, містить лише найкращі та найпопулярніші серед досвідчених майстрів матеріали. Замовити клеї та грунтовки можливо вже прямо зараз, причому не має особливого значення, з якого Ви міста: Харків, Дніпропетровськ, Донецьк чи Київ – ми готові доставити вашу покупку в будь-який куточок нашої країни в найкоротші терміни. Крім того, ціна на всю продукцію дуже демократична.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті