Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Водостійка фанера ФСФ у Києві, фанера ФСФ - ціна в Харкові, водостійка фанера ФСФ - купити в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Водостійка фанера ФСФ

Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 1234

Водостійка фанера ФСФ - універсальний матеріал для підлоги, що характеризується підвищеною зносостійкістю, довговічністю і широкою сферою використання.

Фанера: опис та характеристики

Сьогодні фанера — досить популярний матеріал, який широко використовують у різних галузях будівництва. Важливо, що залежно від призначення матеріал може відрізнятися за своїм сортом, а також технічними характеристиками. Фанера фсф у Києві поділяється за формою, товщиною, сортом листів.

Існує п'ять сортів, які відрізняються своєю якістю:

  • СС - найнижчий сорт.
  • С (IV) - вищий сорт.
  • CP (III) – середній сорт.
  • ВВ (II) - гірший за найкращий, але кращий за середній сорт.
  • В (I) – ідеальний сорт фанери.

Кожен із сортів має свої особливості. Так, наприклад, найнижчий відрізняється наявністю великої кількості сучків, можуть бути видно сліди з'єднання шпону з обох боків (лицьової та тильної сторін).

В свою чергу, ідеальний, тобто перший сорт, відрізняється гладкою поверхнею, без будь-яких дефектів, чорних крапок. Його використовують під покриття лаком. Таку купити вологостійку фанеру в Києві можна для дизайну інтер'єру, тобто для будь-якої експлуатації всередині приміщення.

Як правильно вибрати та купити лист фанери

Насамперед, вибір необхідно робити відштовхуючись від того, де буде використано матеріал. Так, наприклад, якщо йдеться про зовнішнє використання, то можна віддати перевагу фанері середнього сорту. Безумовно, якщо матеріал потрібен для виробництва меблів або оформлення інтер'єру, то знадобиться виключно високосортна фанера фсф, ціна якої буде вище за ціну нижчого класу.

Важливо відзначити, що вартість сировини варіюється в залежності від її сорту та якості. Чим нижче сорт, тим менше ціна. Якщо потрібен матеріал без дефектів, то коштуватиме він дорожче.

Також не варто забувати і про рівень вологостійкості, що досягається завдяки клею на основі фенольних смол. Чим більше шарів шпону, склеєних між собою, тим матеріал міцніший. Тому фанеру купити у Києві можна для створення покриття під паркет.

Фанеру ФСФ купити досить просто, найголовніше - звертатися до надійного та перевіреного продавця.

Найкраща фанера вологостійка в Києві за вигідною ціною

Наш гіпермаркет пропонує великий вибір різного підлогового покриття. У нас Ви знайдете все потрібне для ремонту підлоги. Так, наприклад, у нашому магазині Ви можете одразу замовити як саме покриття для підлоги, так і його основу.

Переваги нашого гіпермаркету:

  • багатий асортимент найкращих підлогових покриттів;
  • широкий діапазон цін, у нас кожен зможе підібрати товар, що підходить за якістю та вартістю, у нас вологостійка фанера за ціною в Києві, яка нижча, ніж у конкурентів;
  • штат досвідчених та кваліфікованих співробітників, готових завжди прийти на допомогу та провести клієнту грамотну консультацію;
  • матеріали від надійних та перевірених виробників.

Купити фанеру, ціна якої цілком доступна, - відмінне рішення для створення покриття під паркет. Матеріал характеризується підвищеною якістю, зносостійкістю та екологічністю. Виготовляється з берези.

До Вашої уваги також представлена фанера ФСФ у Харкові!

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті