Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Фанера вологостійка - ціна, фанера ФК, купити вологостійку фанеру в Харкові, продаж вологостійкої фанери в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Вологостійка фанера ФК

Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 1

Вологостійка фанера в Україні

Міцність та довговічність будь-якої будівлі залежить від якості матеріалів, що використовуються при будівництві чи ремонті. Тому до вибору сировини необхідно підходити вкрай відповідально.

Сьогодні існує величезний вибір будівельних матеріалів, всі вони відрізняються за своїм призначенням, характеристиками, якістю та вартістю.

Фанера вологостійка — ціна оптимальна, якість висока

Це універсальний матеріал, сфера використання якого практично безмежна. Залежно від складу (шарів) можна купити вологостійку фанеру для ремонтних робіт (вирівнювання підлоги під паркет, монтаж гнучкої покрівлі, обшивка стін). Також цей матеріал широко використовується в меблевому виробництві та дизайні інтер'єру.

Сьогодні вологостійка фанера користується підвищеним попитом, і недарма. Матеріал має безліч переваг, основні з яких:

 • підвищена зносостійкість;
 • міцність та довговічність;
 • широка сфера використання;
 • екологічність;
 • простий монтаж;
 • доступна вартість.

Безумовно, це далеко не повний перелік переваг, а лише основні з них. Фанера, ціна якої доступна, це універсальний матеріал, що відкриває великі перспективи під час ремонтних робіт.

Особливості та характеристики фанери ФК

Для виробництва цього матеріалу використовують кілька шарів підготовленого шпону, що склеюються між собою за допомогою спеціального клею, в основу якого входить карбамідоформальдегідна смола.  У результаті виходить міцний, вологостійкий, зносостійкий, багатошаровий будівельний матеріал.

Важливо відзначити, що під час виробництва використовують особливу технологію, що дозволяє суттєво підвищити якість фанери. Шпон, який використовується для створення шарів, накладається таким чином, щоб волокна деревини зберігали чітку перпендикулярність. Кількість шарів також може бути різною. Як правило, склеюються від трьох до п'яти шарів шпону.

Виробники рекомендують фанеру фк купити, якщо Вам потрібен матеріал для внутрішнього оздоблення приміщень або для створення меблів. Це досить гарний виріб, що має особливу деревну структуру, тому фанеру купити в Києві слід у тому разі, якщо Ви займаєтеся оформленням інтер'єру.

Висока екологічність сировини дозволяє використовувати його практично для будь-яких внутрішніх робіт у приміщеннях.

Важливо зазначити, що ціна фанери може змінюватись в залежності від товщини шару, а також від способу обробки поверхні.

Де купити фанеру швидко та недорого

Наш Гіпермаркет підлогових покриттів пропонує до Вашої уваги широкий асортимент товарів. У нас Ви можете купити вологостійку фанеру в Одесі, Харкові, Києві.

Продукція, яку ми пропонуємо нашим клієнтам, відрізняється високою якістю та розумною вартістю. Ми пропонуємо Вам:

 • компетентних фахівців, які мають достатню кількість знань у сфері підлогових покриттів, щоб з легкістю відповісти на будь-які ваші питання;
 • клієнтоорієнтованість, наші менеджери завжди раді Вам допомогти, вони врахують усі ваші побажання, а потім запропонують той варіант продукції, який підходить Вам найкраще;
 • широкий асортимент підлогових покриттів, завдяки якому Ви зможете легко підібрати матеріал, що найбільше відповідає вашим побажанням та фінансовим можливостям;
 • у нашому магазині представлена найкраща фанера, ціна якої зможе Вас приємно здивувати та порадувати.

Якщо Вам потрібен матеріал, який є оптимальним поєднанням якості та ціни, тоді наша компанія до ваших послуг. Купуйте товари вигідно, наш Гіпермаркет підлогових покриттів завжди радий Вам допомогти!

Фанера вологостійка в Україні

Необхідна для майже будь-яких ремонтних робіт, фанера вологостійка має різне маркування. На особливу увагу вона заслуговує як підлогове покриття. Тому перед проведенням робіт треба уважно ознайомитись з її характеристиками. Так, позначення "фанера ФК" – це марка виробу. Саме ця абревіатура означає, що фанера вологостійка (ціна на неї може відрізнятися). Також існують інші маркування – ФКМ, ФСФ, ФОФ - вони мають кращу вологостійкість за рахунок особливого клейового складу і використовуються для зовнішніх робіт. Якщо потрібна вологостійка фанера в Києві, Одесі або інших містах, перегляньте асортимент виробів у нашому онлайн-каталозі.

Фанера вологостійка: ціна та особливості

Купити вологостійку фанеру не складе труднощів, особливо якщо Ви знаєте, яка саме модель Вам потрібна. Вологостійка фанера, ціна якої залежить від її властивостей, виготовляється з допомогою клею, у складі якого значною мірою присутні казеїнові смоли карбамідо. Саме завдяки цій речовині фанера набуває достатнього ступеня вологостійкості. Такі вироби можна використовувати всередині приміщення, оскільки речовина є абсолютно безпечною та екологічною. ФКМ вологостійка фанера в Харкові чи інших містах має відмінні якості та екологічність, але є дорожчим варіантом.

Перш ніж купити вологостійку фанеру, ознайомтеся з її виробництвом. Для виготовлення цього матеріалу використовується деревина листяних порід, зазвичай це береза, що забезпечує міцність. Водночас такий матеріал:

 • має красиву естетичну фактуру;
 • є безпечним для людини;
 • досить міцний до механічних впливів;
 • не має запаху клею;
 • має доступну ціну.
Саме тому такі вироби з берези, як фанера ФК, купити бажають багато будівельників. З цієї причини вологостійка фанера у нашому онлайн-магазині представлена у великому асортименті.

Де купити вологостійку фанеру в Києві?

Тим, хто шукає якісну фанеру за приємною ціною, пропонуємо скористатися перевагами Гіпермаркету FLOOR. Фанера вологостійка може суттєво зменшити витрати на ремонт. Ми пропонуємо вологостійку фанеру (фанера ФК) купити за приємними цінами для всіх міст нашої країни.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті