Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Фанера, купити якісну фанеру у Києві - ціна в каталозі інтернет-магазину Floor
Фильтр товаров по цене

Фанера

Товары категории Фанера
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 12345

Якісна та екологічна фанера в Києві

Фанера у Києві це будівельний матеріал, який являє собою щільно склеєні шари тонкої деревини з перпендикулярно спрямованими волокнами шпону. Для його виробництва використовуються такі породи дерева, як береза, бук, вільха та деякі інші. Існують також так звані «спеціальні» види фанери, які розраховані на підвищений опір до кручення та вигину. Потрібна найкраща фанера - ціна в Україні без націнок, лише у Гіпермаркеті Floor.

Основні параметри фанери та як купити фанеру

Тим, кому для будівництва та настилу підлоги необхідна найкраща фанера, купити в Києві її буде просто, але для початку буде корисно дізнатися про основні параметри цього будівельного матеріалу, такі як:

  • формат аркуша;
  • обробка;
  • вид;
  • тип склеювання;
  • порода;
  • товщина.

Всі ці фактори необхідно враховувати, коли Ви вибираєте якийсь лист фанери для використання під час ремонту у своєму будинку. Обирайте тільки якісні види, щоб купити лист фанери, який підходить саме Вам.

Застосування фанери

Від сфери застосування залежить вартість фанери. Варіанти використання фанери є надзвичайно різноманітними, це досить універсальний будівельний матеріал, який широко використовується для облицювання стін, зведення перегородок, спорудження дахів, жолобів, опалубки тощо. Особливо широко матеріал використовується для підлоги. Підлога з фанери має такі якості, як екологічність, звуко- та теплоізоляція, практичність і доступність.

Продаж фанери

Фанера може виготовлятися з однієї або кількох порід деревини, проте зазвичай класифікують за тією породою дерева, яка використовувалася для виготовлення зовнішнього шару. Фанеру, виготовлену з однієї породи дерева, називають однорідною, а з кількох – комбінованою. Де купити фанеру можна швидко та легко – у нас в інтернет-магазині Гіпермаркет Floor. Фанера поділяється також на: клеєну, бакелізовану (водостійку) і декоративну. Клеєна фанера в свою чергу буває декількох видів: ФСФ - висока водостійкість, ФК і ФБА - середня водостійкість та ФБ - низька водостійкість.

Для підвищення терміну експлуатації фанери застосовується ламінація імпрегнованою фенольною смолою. З такою обробкою вона має більшу вологостійкість і довговічність.

Продаж фанери в Києві

Наш магазин займається продажем високоякісної фанери для будівельних та оздоблювальних робіт, тому тут можна легко дізнатися скільки коштує фанера. У нашому каталозі фанера ціна відповідає якості. Саме у нас Ви знайдете продукцію кращих виробників за привабливою ціною. Замовити фанеру можна не тільки у Києві, ми готові організувати доставку до інших міст України: у Харків, Одесу, Херсон, Суми, Львів, Миколаїв, Чернігів, Черкаси, Дніпро, Запоріжжя, Житомир. Щоб купити фанеру, не потрібно далеко ходити – у нашому магазині Ви знайдете все необхідне для ремонту та настилу красивої й практичної підлоги. Фанера - купити та ціна, тепер Вам не потрібно довго шукати магазин, в якому можна без проблем дізнатися вартість фанери та замовити фанеру - Гіпермаркет Floor.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті