Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Паркетна дошка Tilo купити - ціна в Україні в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Товары категории Tilo
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123

Австрійська корпорація Tilo заснована у 1950 році і є найбільшою фірмою в Австрії, яка займається виробництвом покриттів для підлоги. Продукція Tilo відрізняється своєю високою якістю, натуральними та екологічно чистими матеріалами.

Завдяки контролю якості на всіх етапах виробничого процесу паркетна дошка Tilo відповідає всім європейським стандартам і заслуговує на загальносвітове визнання. Паркетна дошка Tilo одержала знак якості біологічного будівництва. Паркетна дошка Tilo – це натуральність, надійність та різноманітність вибору.

Гіпермаркет покриттів для підлоги FLOOR пропонує до вашої уваги все різноманіття колекцій паркетної дошки Tilo, яку Ви легко і швидко можете замовити на нашому сайті прямо зараз. Сплатити замовлений товар можете будь-яким зручним для Вас способом.

Паркетна дошка Tilo складається з трьох шарів і верхній шар повністю виготовляється з масивної деревини. Покривається верхній шар лаком чи олією. Лакове покриття TwistPlus не містить формальдегідів та розчинників, шкідливих для здоров'я. Завдяки такому покриттю поверхні, паркетна дошка Tilo стає зносостійкою і одночасно набуває шовковисто-матового блиску, який зберігається протягом усього гарантійного терміну експлуатації, який, до речі, становить 30 років.

Також компанія Tilo використовує для покриття паркетної дошки олії Vital UV або Vital OXI, які забезпечують стійкість та захист підлоги. Основні компоненти олії створені на основі натуральних олій, що дозволяє використовувати паркетну дошку у спальнях та дитячих кімнатах. До того ж невелика кількість акрилату, що знаходиться в складі олії, робить поверхню паркетної дошки Tilo стійкішою до механічних ушкоджень, особливо до подряпин. Також завдяки покриттю олією паркетна дошка є приємною на дотик і зберігає природне тепло та колір дерева. Олію наносять на паркетну дошку в два шари, і кожен із шарів висушується окремо.

Крім високої якості та екологічної чистоти паркетна дошка Tilo виготовляється з різних порід шляхетної деревини, а широкий вибір паркетної дошки Tilo впишеться в інтер'єр будь-якого стилю.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті