Тел.: 0-800-215-002
+380(68)963-09-84
+380(66)441-74-42
г. Киев, ул. Саперно-Слободская 8
магазин и офис
Моя корзина: 0.00 грн
В связи с нестабильным курсом валют, цены могут отличаться от действующих. Пожалуйста, уточняйте цены и наличие у наших менеджеров!!
Материалы Новости ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ в магазині підлоги! (акція завершена) - интернет-магазин напольных покрытий в Киеве и Украине "Гипермаркет Пола"

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ в магазині підлоги! (акція завершена)

BLACK FRIDAY в магазині підлоги ! Дорогі покупці, оголошуємо розпродаж ламінату зі знижкою 25% тільки з 23 по 25 листопада 2018! Пропозиція діє на ВСІ декори ламінованої підлоги ТМ Avangard. А тепер давайте розберемося, що ж таке поняття "Чорна п'ятниця". Чорна п'ятниця — п'ятниця після Дня подяки у США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів. Оскільки День подяки припадає на четвертий четвер листопада, «Чорна п'ятниця» випадає в проміжок часу з 23 по 29 листопада. 2018 року цей день припадає на 23 листопада. У Чорну п'ятницю магазини відкриваються дуже рано — близько 5-ї ранку, а деякі найбільші торговельні мережі — навіть опівночі. Першим покупцям пропонують серйозні знижки — це робиться для того, щоб залучити якомога більше покупців. Згідно з найраннішими згадками (принаймні 1961 рік) назва «Чорна п'ятниця» (щодо наступного дня після Дня подяки в сенсі покупок) виникла у Філадельфії й спочатку вживалася здебільшого на Східному узбережжі США, як метафора страшних заторів транспорту і пішоходів, що траплялися після Дня подяки. Через двадцять років, коли фраза стала більш поширеною, вона набула іншого пояснення: це день, коли торговці починають отримувати прибуток, таким чином переходячи з «червоного» в «чорне» (з мінуса в плюс). В Україні «Чорна п'ятниця» проводиться з 2013 року. Розміри знижок на різні групи товарів: - одяг і взуття — 25-50 % (неходові маленькі й великі розміри, а також старі колекції — 60-90 %); - побутова техніка, електроніка та товари для дому — 5-20 %. Згідно з дослідженням від Black Friday Global, в якому взяли участь 12 000 осіб із 55 країн світу, більше 30 % українців готові «полювати» за знижками в 2018 році. І саме в Україні від Чорної п'ятниці можна отримати одну з найбільших вигод у світі: перше місце у цьому рейтингу посідає США — 68 %, друге — Україна з 66 %, а замикає трійку лідерів Канада — теж 66 %. Що ж, нехай Вам щастить у полюванні вже цієї Чорної П'ятниці!
Напольные покрытия
Интересные страницы
Новости и статьи