Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Акція! Акція на водостійкі ламіновані підлоги Quick Step колекціі Eligna! (акцію завершено) - інтернет-магазин покриттів в Києві та Україні "Гіпермаркет Пола"

Акція на водостійкі ламіновані підлоги Quick Step колекціі Eligna! (акцію завершено)

Шановні покупці ! 

До кінця червня діятиме знижка 13% на водостійкі ламіновані підлоги Quick Step колекції Eligna. 

Елегантні підлоги з відмінним балансом довжини й ширини виглядають природньо та реалістично, мають високі показники зносостійкості та водостійкості.

Завдяки ударостійкому шару з корундом Scratch Guard, поверхня ламінату захищена від подряпин та зносу до 10 разів краще, ніж покриття класичної ламінованої підлоги, а використання фірмового водовідштовхувального покриття HydroSeal, забезпечує надійний захист від води: волога не проникне між панелями, вода буде збиратися на поверхні у вигляді крапель, які можна легко видалити. Ламінат здатен тримати воду до 24 годин, навіть при значному затопленні!

Підлоги Quick Step не містять небезпечних речовин, відрізняються простим монтажем та легким доглядом. Виробник гарантує 25 років бездоганної служби ламінату.За детальною інформацією звертайтеся до нашого відділу продажів.Чекаємо на Вас!

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті