Тел.: 0-800-215-002
+380(68)963-09-84
+380(66)441-74-42
г. Киев, ул. Саперно-Слободская 8
магазин и офис
Моя корзина: 0.00 грн
В связи с нестабильным курсом валют, цены могут отличаться от действующих. Пожалуйста, уточняйте цены и наличие у наших менеджеров!!
Акция! Зниження цін на всю лінійку вінілових покриттів для підлоги Vinilam (Бельгія)! - интернет-магазин напольных покрытий в Киеве и Украине "Гипермаркет Пола"

Зниження цін на всю лінійку вінілових покриттів для підлоги Vinilam (Бельгія)!

Вінілове покриття для підлоги Vinilam виготовляється з використанням сучасних технологій і тільки з нових, екологічно чистих матеріалів!

Складається з декількох шарів: вінілової основи, на яку нанесена декор-фактурна плівка, що чудово імітує забарвлення і фактуру натуральних матеріалів, таких як дерево, камінь і ін., та  захисного шару з поліуретану товщиною від 0,4 мм до 0,55 мм.Це 100% вологостійке покриття c класом зносостійкості - 43, максимально можливим для підлогових покриттів. Його можна укладати практично в будь-яких приміщеннях, в тому числі дитячих кімнатах і медичних установах, з температурою експлуатації від 0 до +40 ° С.

Покриття відповідає найвищим вимогам пожежної безпеки, дуже легко і швидко укладається, не вимагає спеціального догляду.

ГАРАНТІЙНИЙ термін служби  Vinilam за умови правильного монтажу та експлуатації - 10 років комерційного використання, 25 років домашнього використання!

Vinilam- найвища ЄВРОПЕЙСЬКА якість, визнана фахівцями всього світу і підтверджена численими сертифікатами якості!

Акція діє до 31.08.2020. За детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів. Чекаємо на Вас!

Напольные покрытия
Интересные страницы
Новости и статьи