Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Вінілове покриття для підлоги, купити вінілове покриття для підлоги - ціни в каталозі інтернет-магазину Floor
Фильтр товаров по цене

Вінілове покриття для підлоги

Товары категории Вінілове покриття
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Купити вінілове покриття для підлоги в Києві можна у нас у Гіпермаркеті

Гіпермаркет пола пропонує якісне вінілове покриття купити у Києві від провідних виробників! Тут Ви знайдете найкраще вінілове покриття для підлоги, ціна якого не тільки не вдарить по кишені, але й яке надасть цікаві рішення для будь-яких приміщень та інтер'єрів. Вінілова підлога, купити в Києві - Гіпермаркет Floor - швидко, просто та вигідно, з доставкою по Україні!

Вінілове покриття для підлоги - штучне, довговічне, просте в експлуатації та відносно нове порівняно з іншими видами покриття - паркетом, ламінатом або масивною дошкою. Однак за витривалістю вінілове покриття для підлоги нічим не відрізняється від дерев'яних альтернатив, а нерідко навіть вигідно відрізняється від них.

Вінілові покриття для підлоги з'явилися в житлових приміщеннях відносно нещодавно, раніше вони використовувалися як міцне покриття для нежитлових виробничих приміщень. Проте прогрес не стоїть на місці, і ефектність, зручність та надійність вінілової підлоги почали використовувати й у звичайних житлових будинках та квартирах.

Вінілові підлоги, їх ціна залежить від полімерного матеріалу - вінілу - в поєднанні з натуральними компонентами - керамічною або кварцовою крихтою, оксидом алюмінію. Під верхнім, прозорим та міцним шаром вінілу знаходиться шар з малюнком фактури. В результаті завдяки надміцному полімеру матеріал є довговічним, а зображення на ньому - незмінним і якісним протягом усього часу експлуатації. У деяких видів вінілового покриття нижнім шаром є поверхня, що самоклеїться, завдяки якій процес укладання перетворюється в одне задоволення.

Види вінілового покриття

У Гіпермаркеті пола представлені різні види вінілового покриття - у формі плитки та в рулонах. Кожен з них має свої переваги, залежно від місця укладки та призначення. Також вінілові підлоги ціна може змінюватись залежно від форми плитки. Вінілове покриття для підлоги ділиться на класи, залежно від того, в яких приміщеннях буде використовуватися.

Покриття класу від 23 до 31 зазвичай використовується в побуті. Його встановлюють там, де прохідність не є високою. Час експлуатації такого вінілового покриття через тонкий захисний шар відносно невеликий - до 6 років, проте це компенсується великою кількістю варіантів дизайну.

Вінілові підлоги класу від 32 до 42 - так звані "комерційні". Покриття такого класу ідеально підійде для підлоги в людних установах та місцях – від лікарень до офісів та торгових центрів. Таке вінілове покриття для підлоги залишатиметься ефектним протягом 15 років.

Клас 43 - "спеціальне" вінілове покриття. Воно найміцніше і найвитриваліше з усіх класів. Завдяки наявності у складі додаткових протиковзних та антистатичних речовин, таку вінілову підлогу купити для використання в найбільш людних об'єктах та місцях з посиленим фізичним навантаженням.

Вінілові підлоги та їх переваги

Основною перевагою вінілового покриття для підлоги, купити яке в Гіпермаркеті пола легко і просто, є його "неможливість вбити". Воно, за умови правильного догляду, може прослужити кільком поколінням. Вінілова підлога у Києві не боїться абразивних матеріалів та вологи, пошкодити її дуже важко. Вологе прибирання допоможе такому покриттю зберегти вигляд як нового.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті