Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Тепла підлога Devi, купити теплу підлогу Деві - ціни в інтернет-магазині підлогових покриттів Floor
Фильтр товаров по цене

Тепла підлога Devi

Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 12

Надійна та доступна тепла підлога Devi

Виробник електричної теплої підлоги Devi знаходиться в Данії. Постійний моніторинг якості з використанням спеціалізованої апаратури, що включає тестування з'єднувальних муфт і ізоляції, дозволяє забезпечувати стабільно високу якість продукції, що повністю відповідає міжнародним стандартам. Вся продукція компанії Devi сертифікована відповідно міжнародного стандарту ISO 9001.

Історія компанії Devi у Києві

Купити Devi - це означає придбати якісну теплу підлогу, оскільки компанія була заснована у 1942 році. З початку своєї діяльності організація дотримувалася суворих стандартів якості своєї продукції. Контроль ведеться не лише безпосередньо на виробництві, а й за якістю матеріалу, а також за компетентністю та підвищенням кваліфікації працівників.

Асортимент продукції Devi

Тепла підлога Деві купити можна під такими брендами, як:

  • Deviflex, куди входять нагрівальні кабелі, що встановлюються у шар стяжки. Ці кабелі використовуються для організації систем теплої підлоги, а також систем запобігання зледенінню;
  • Devimat, використовуються для керамічної плиткової підлоги, не вимагають заливання стяжки зверху, тому що являють собою тонкі нагрівальні мати;
  • Devireg – це також необхідний елемент для облаштування систем теплої підлоги. Сюди входять контролери та терморегулятори, які використовуються для керування системами теплої підлоги та системами антизледеніння як у житлових будинках, так і офісних та торгових приміщеннях.

Для всіх елементів, що у такій сукупності складають теплу підлогу Devi, діє єдиний принцип, затверджений компанією: виготовлення продукції найвищої якості з необмеженим терміном служби.

Тепла підлога Деві, купити і чому Devi?

Купити теплу підлогу Devi можна порекомендувати тим, хто піклується про свій будинок, екологію, економію електроенергії та безпеку. Серед переваг цих систем можна зазначити такі:

  • економне енергоспоживання;
  • відмова від дешевих матеріалів, що містять свинець у кабельній системі та регуляторах;
  • застосування екологічних та безпечних матеріалів у всіх теплих підлогах Devi;
  • використання запрограмованих регуляторів, які зводять до мінімуму витрати на опалення та обігрів, що значно економить оплату за електроенергію.

Тепла підлога Деві, ціна якої вказана в нашому магазині, приємно Вас здивує завдяки нашій гнучкій ціновій політиці та безпосередній співпраці з виробником. У нашому каталозі Ви можете придбати теплу підлогу Devi не тільки в Києві, але й в інших містах України, таких як Харків, Дніпро, Одеса, Суми. У нашому Гіпермаркеті Floor Вам все розкажуть про підлогу Деві у Києві.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті