Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Тепла підлога, купити теплу підлогу у Києві - ціна в каталозі магазину Floor
Фильтр товаров по цене

Тепла підлога

Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 12

Вибираємо найкращу теплу підлогу - електричну

Тепла підлога стає дуже популярною як додаткове, а в деяких випадках навіть як основне джерело опалення. Електро тепла підлога, купити в Києві та інших містах України, буде чудовим рішенням для молодих батьків, діти яких люблять бігати босоніж, грати і загалом проводити на підлозі багато часу. Найчастіше замовити теплу підлогу вартість не має значення через бажання створити комфорт та затишок в будинку, адже так приємно мати можливість пройтися босоніж по нагрітій підлозі, не тремтячи від холоду.

Правильна тепла підлога - електрична, ціна в Україні

Тепла підлога – це комплексна система, що включає кабельну систему та електротехнічні прилади, що монтуються окремо.

Нагрівальний кабель укладається на очищеній підлозі, закріплюється спеціальними направляючими елементами та заливається стяжкою. Щоб максимально зменшити втрати тепла, під кабель можна покласти корок з фольгою та інші теплоізолюючі матеріали. Стяжка виконує не тільки функції із закріплення кабелю та проведення тепла, але й відмінно вирівнює підлогу, тому, встановлюючи електро теплу підлогу, ціна окупається – ви вбиваєте двох зайців. Додатково до кабельної системи встановлюється терморегулятор, за допомогою якого підтримується задана температура та економно витрачається електроенергія.

Верхнє покриття може бути будь-яким, без обмежень: кахель, лінолеум, паркет або килимове покриття. Особливо рекомендується електро тепла підлога купити для приміщень з керамічним або мармуровим підлоговим покриттям, яке саме по собі досить холодне. Тепла підлога - електрична, купити її, і у Вас з'явиться як додаткове джерело опалення, так і основне, особливо це стосується приміщень, не охоплених центральним опаленням. Вирішили купити теплу підлогу - ціна в Києві така ж, як і в інших регіонах, без націнок.

Купити теплу підлогу - ціна в Україні та умови доставки

Щодо ціни на теплу підлогу, вона може залежати від різних факторів, у тому числі:

  • площі приміщення, де встановлюється тепла підлога;
  • кількості режимів для керування опаленням за допомогою теплої підлоги;
  • фірми-виробника кабельної системи та електротехнічних приладів і т.д.

Найкраща тепла підлога купити в Києві можна за цілком демократичними цінами, головне не намагатися заощадити на необхідних заходах безпеки та на якості матеріалів, що використовуються. Все ж, для облаштування теплої підлоги використовується електрика, тому від якості установки і матеріалів безпосередньо залежить безпека її експлуатації.

Ми пропонуємо нашим покупцям надійні системи облаштування теплої підлоги. З нашою допомогою Ви можете купити теплу підлогу у Києві та інших містах України. Тепла підлога - купити та ціна в Одесі, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі та інших. Переглянувши наш каталог, Ви обов'язково знайдете для себе варіант, який підходить Вам найбільше. Найкраща електрична тепла підлога, продаж якої здійснюється за доступною ціною.

Електрична підлога, ціна і де купити теплу підлогу

Наш магазин тепла підлога пропонує широкий вибір теплі підлоги електричні, ціни яких Ви можете дізнатися без жодних труднощів. Сьогодні при виборі теплої підлоги люди віддають перевагу електричним підлогам, тому що при їх укладанні не виникає особливих труднощів. За допомогою сучасних технологій управління Вам не доведеться довго чекати, поки нагріється підлога. Купити електричну підлогу та дізнатися вартість теплої підлоги електричної Ви без проблем зможете у нас у Гіпермаркеті Floor. Наш інтернет-магазин, тепла підлога для якого не проблема доставити до таких міст: Харків, Одеса, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Запоріжжя.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті