Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Коркове покриття для підлоги, купити пробкову підлогу у Києві - ціна в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Пробкова підлога

Товары категории Коркова підлога
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123

Коркова підлога

Підлогове пробкове покриття для підлоги - це один з екзотичних варіантів. Водночас коркова підлога – це саме той виріб, який використовують для закупорки дорогих вин.

Купити пробкове покриття для підлоги дороге рішення, враховуючи, що росте це дерево (корковий дуб) тільки на березі Середземного моря, а для виготовлення підлогового покриття використовують дерева віком 25-30 років. Спочатку майстри знімають верхній шар кори і залишають дерево ще на 6-9 років - лише наступний шар підходить для подальшої обробки, оскільки він не такий жорсткий, як перший. Водночас крім використання кори з метою виготовлення коркового покриття для підлоги, з неї ще роблять настінне і навіть стельове полотно.

Пробкове покриття для підлоги: види та особливості

На коркова підлога ціна залежить від процесу виготовлення полотна. Так, розрізняють три види покриття для підлоги:

Цільний шпон – це цільне покриття, яке підбирається за кольором, – найелітніший варіант.

Агломерат – виготовляється шляхом стиснення під сильним тиском коркової крихти в єдину матерію. Це найдоступніший вид, тому що для виробництва використовують будь-які, навіть найдрібніші частинки.

Суміш агломерату та великого шпону – це щось середнє між двома наведеними вище варіантами.

Тим, хто хоче постелити коркову підлогу у Києві, слід знати, що немає жодної різниці за ступенем зносостійкості між перерахованими видами. Головна різниця полягає у зовнішньому вигляді та у використанні додаткових хімічних речовин (пластифікаторів) для з'єднання частинок агломерату.

Де купити пробкове покриття для підлоги?

Коркова підлога купити прагне багато хто, тому що вона має ряд таких переваг, як:

  • дуже якісна тепло- та звукоізоляція;
  • несприйнятливість до води (не гниє);
  • її не їдять комахи та звірі.

Окрім усіх переваг, на пробкова підлога вартість є однією з найвищих. Втім, у нашому Гіпермаркеті пола FLOOR представлене пробкове покриття, ціна якого буде приємною для тих, хто бажає придбати такий виріб в Україні. У нашому онлайн-каталозі Ви знайдете на коркова підлога ціна і безліч варіантів покриття для підлоги з коркового дерева (португальського виробника).

Розвиток дизайну інтер'єру багато в чому сприяє розвитку ринку будівельних матеріалів. Сьогодні споживачеві пропонується дедалі більше оригінальних варіантів оздоблення приміщення. Пробкове покриття для підлоги популярне серед тих, хто втомився від існуючих стандартів у виборі підлогових покриттів.

Коркове покриття для підлоги - купити за вигідною ціною в Україні

Матеріал з пробкового дерева вже багато років використовується не тільки для реалізації багатьох дизайнерських рішень, але і як вже цілком традиційний будівельний матеріал. Його виробляють з особливого виду легкої деревини, яка зовсім невипадково використовується як сировина для винних пробок. Справа в тому, що такий матеріал не пропускає багато видів рідин. Це стало однією з головних причин використання його як підлогового покриття. Сьогодні цей Середземноморський матеріал доступний і в Україні, тому споживачеві стала доступна пробкова підлога в Києві.

Такий матеріал доступний у трьох категоріях:

  • суцільний шпон;
  • агломерат;
  • комбінація.

Перший варіант – це досить елітний варіант покриття. Матеріал виконаний з цільних частин, що представлені в одному кольорі та тоні. Ціна на коркове покриття у такому випадку, звичайно ж, вища.

Агломерат складається з дрібних і середніх крихт коркового дерева, які пресують за допомогою високого тиску. Текстура такої підлоги буде дещо неоднорідною, але багато хто бачить у цьому й своєрідний плюс. Ціна пробкового покриття в такому варіанті набагато нижча за попередній варіант.

Комбінуючи ці два види пробкового матеріалу, виробникам вдалося створити третій - комбінований. Водночас за стійкістю всі варіанти досить схожі.

Де купити коркову підлогу?

Ми пропонуємо Вам придбати підлогу, виготовлену з коркового дерева, і таким оригінальним способом вирішити питання дизайну підлоги. Вартість на пробкову підлогу трохи вища за інші матеріали, проте її приємний естетичний вигляд і натуральність у декорі багато в чому говорять за себе.

Ціна на коркову підлогу обумовлена такими позитивними якостями:

  • - не пропускає холод;
  • - звукова ізоляція;
  • - не піддається впливу вологи;
  • - в ній не заводяться шкідливі мікроорганізми та комахи.

Наш каталог матеріалів покриття дозволить вибрати підлогу на свій смак, тут доступні варіанти у різному ціновому діапазоні з незмінно високою якістю. Такий варіант підлоги можна використовувати навіть у комбінації з іншими покриттями, що дозволяє втілити в життя багато на перший погляд неможливих ідей.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті