Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Коркова підкладка, ціна на пробкову підкладку, пробкова підкладка - купити в Харкові в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Коркова підкладка

Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 1

Коркові підкладки для укладання паркету

Коркова підкладка – купити цей незамінний елемент для плаваючого укладання паркету, що забезпечує додаткове вирівнювання, теплоізоляцію та звукоізоляцію, а також стійкість до вологи, можна в Гіпермаркеті Floor.

Переваги коркової підкладки

Цей допоміжний будівельний матеріал допомагає суттєво полегшити монтаж завдяки своїй шорсткій поверхні та м'якості. Таким чином, Ви зможете закріпити корок на бетоні або ґрунті, а потім закріпити паркетну дошку на цій корковій підкладці без додаткової фіксації або приклеювання. Одним з додаткових плюсів коркової підкладки є екологічність продукту, а також те, що вона дозволяє обходитися без клею, а значить - хімічних речовин при укладанні паркету, завдяки чому Ви отримуєте повністю натуральну та безпечну навіть для алергіків та дітей підлогу. На відміну від штучних аналогів, натуральна коркова підкладка, ціна якої є цілком доступною, має практично необмежений термін експлуатації. Навіть якщо за десятиліття свого використання вона розсиплеться на гранули, висота підлоги залишиться такою ж.

Пробкова підкладка, а також особливості її експлуатації

Щоб максимально ефективно використовувати всі переваги цього матеріалу, краще нарізати його довгими смугами на всю ширину кімнати. Пробкова підкладка ціна також чудово підходить для монтажу паркету. Все, що Вам потрібно зробити, - щоб смуги розташовувалися паралельно, а планки паркету лежали на одній стрічці підкладки. Такий метод дозволяє досягти рівномірного укладання підлогового покриття. . Також є ще одна деталь – не укладайте одразу всю підкладку, а кладіть її поступово в міру укладання паркету. Так Ви не будете ходити по підкладці і зможете уникнути появи бруду та пилу між коркою і паркетом.

Між коркою та стяжкою рекомендується прокласти поліетиленову плівку, щоб захистити підкладку від впливу вологи. Коркова підкладка укладається встик і закріплюється будівельним скотчем. До стіни вона також підводиться встик або з невеликою відстанню не більше 1 см.

Купити якісну та натуральну пробкову підкладку

Ми пропонуємо нашим покупцям виключно якісні товари для облаштування підлоги в житлових, офісних чи торгових приміщеннях, ціна яких доступна та вигідна. Якщо Вам потрібна натуральна коркова підкладка – ціна у нашому каталозі, там Ви зможете замовити все необхідне. Коркова підкладка у Києві та інших містах України: Харків, Одеса, Дніпро.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті