Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Підкладка з полістиролу в Києві, підкладка полістирольна в Україні - купити підкладку з полістиролу в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Підкладка полістирольна

Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 1

Підкладка з полістиролу

Ламінат у Києві як підлогове покриття з кожним днем стає все популярнішим завдяки своїм перевагам. Але варто пам'ятати, що для цього типу покриття необхідна рівна поверхня й додаткова підкладка. Головна перевага підкладки з полістиролу полягає у простоті укладання, тому що можна змонтувати всі дощечки ламінату без щілин. Якщо поверхня "голої" підлоги не зовсім рівна, товстіші листи підкладки можуть виправити ситуацію.

Підкладка полістирольна - купити і навіщо вона потрібна?

Більшість людей не розуміють, навіщо під якісне покриття для підлоги необхідна підкладка. Але фахівці вважають, що вона є обов\язковою, оскільки розкриває додаткові можливості ламінованої підлоги. Серед її переваг слід зазначити такі:

  • вирівнювання поверхні основи під ламінатом;
  • оптимізація вентиляції для видалення конденсату;
  • збільшення звуко- та теплоізоляції;
  • підвищення ступеня вологостійкості та амортизації;
  • забезпечення асептичності;
  • збільшені якості ударостійкості;
  • запобігання розмноженню комах та гризунів.

Обираючи продукцію у Харкові, Дніпрі чи Одесі, зверніть увагу на матеріал, з якого зроблена підкладка. Підкладка з полістиролу вважається найкращим матеріалом для використання, до того ж її можна використовувати в житлових приміщеннях. Саме тому такий матеріал може стати найкращим варіантом для Вас.

Де купити підкладку з полістиролу?

У Гіпермаркеті підлогових покриттів "Floor" є підкладка з полістиролу у великому асортименті. Підкладка полістирольна в каталозі представлена ​​двома зразками: Декостиль та Maxifloor товщиною 2-5 мм. Чим рівніша поверхня підлоги, тим тонше можна укладати підкладку. Найчастіше застосовують полістирол завтовшки 3 мм. Як правило, лист такої підкладки має розміри 100х50 мм та гладку або рифлену поверхню.

Підкладка полістирольна, ціна на даний момент у нас найвигідніша на ринку та швидка доставка по всій Україні, що робить покупки в нашому Гіпермаркеті Floor приємними та зручними.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті