Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Плитка Peronda купити в Києві, Перонда - плитка в Україні, купити Peronda в Харкові - інтернет-магазин Floor
Фильтр товаров по цене

Плитка Peronda

Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 1

Компанія Перонда, плитка та решта продукції

Якісна європейська керамічна плитка народжується у теплій Іспанії, де на заводі Peronda у двох виробничих цехах виготовляють близько 25000 м2 оригінальної плитки. Але так було не завжди і на момент заснування заводу в 1951 році про нього ще довго нічого не знали за межами Іспанії. Лише після серйозного розширення у 1969 році завод значно збільшив виробництво та асортимент, отримавши заслужене визнання своєї продукції в інших країнах.

Завдяки оперативному обслуговуванню клієнтів, впровадженню нешкідливих технологій виробництва на заводі та асортименту, що постійно оновлюється, плитка Peronda, що виготовляється в його цехах, завоювала довіру споживача.

Відмінні риси плитки Peronda

Сьогодні компанія Перонда випускає продукцію, що відрізняється високими показниками якості та витонченістю різноманітності дизайну. Все виробництво компанії розташовується на площі близько 250 000 м2. Окрім двох основних виробничих цехів, тут знаходиться центр матеріально-технічного постачання.

Майбутнє компанії залежить від розробки нових технологій виробництва, які знизять собівартість плитки, збільшать якість та спростять процес її виготовлення. Принаймні правління компанії так вважає і робить величезні грошові інвестиції у розвиток та впровадження нових технологій.

Плитка Peronda не надто відрізняється від конкурентів, але натомість виробник гарантує, що придбана плитка відповідає всім нормам і є екологічно безпечною. Отже, вона є безпечною для людини. Асортимент компанії Перонда: плитка керамічна та глазурований керамограніт - широко використовуються професійними плиточниками для створення оригінального дизайну приміщень та зовнішніх фасадів.

Де плитку Peronda купити у Києві?

В Україні продукцію компанії представляє Гіпермаркет підлогових покриттів "Floor". Розташування виробництва у столиці країни не обмежується роботою лише у межах Києва. Машинобудівний Харків, високотехнологічний Дніпро та інші не менш важливі міста мають можливість у нас керамограніт та керамічну плитку Peronda купити за доступними цінами та з доставкою. Для цього достатньо ознайомитись з нашим каталогом товарів і замовити керамічну плитку або керамограніт, що сподобалася.

Серед наших покупців переважно професійні плиточники, але завдяки простому способу укладання плитки навіть людина, яка має мало досвіду, зможе її укласти рівно.

Плитка, створена у найкращих європейських традиціях якості, сьогодні доступна і в Україні. Сонячна Іспанія пропонує різноманітність тону та малюнка з плиткою Peronda.

Плитка Peronda - чудовий вибір для вашого будинку

Іспанська плитка - дуже оригінальне рішення питання вибору матеріалу для підлоги та стін. Сьогодні кераміка використовується не тільки в інтер'єрі ванних кімнат та кухонь, широкий вибір малюнка дозволяє її вдало використовувати в будь-якій частині приміщення. Не зникає мода оснащення підлоги галерей, театрів, місць культурного відпочинку. В інтер'єрі будинків все частіше використовується перонда плитка з імітацією дерева, а також комбінація різних варіантів плитки.

Перевага плитки перед іншими матеріалами:

  • довговічність;
  • просте укладання;
  • можливість комбінувати кілька варіантів в одному приміщенні.

Плитка не просідає, не втрачає форму, колір, а також не піддається впливу температури. Якісна сировина та правильна температура обробки уможливлює створення в Іспанії матеріалу, який не піддається впливу часу і може служити довго.

Підлогове покриття з плитки перонда створює атмосферу багатства та вишуканого смаку. В інтер'єрі вона підкреслює аристократичний характер власника і багато в чому задає стиль дизайну. Іспанська плитка дуже полюбилася дизайнерам за її нейтральні тони, з якими дуже зручно працювати, тут "родзинкою" є можливість урізноманітнити стиль, комбінуючи плитку одного тону з вираженими елементами декору, чи то малюнок, візерунок або абстракція. Варіанти підлогового покриття рясніють різноманітністю рельєфних та структурних форм.

Де купити плитку Peronda?

Купити peronda можна у нашому магазині, де Вам буде надано вибір серед варіантів різної якості та дизайну виконання. Сьогодні peronda у Києві представлена ​​у варіантах:

  • кераміки;
  • керамограніту.

Професійні плиточники рекомендують плитку peronda як якісний товар, з яким легко і зручно працювати. Сьогодні доступна peronda в Харкові та інших містах, достатньо вибрати товар за наявним каталогом, що представлений на сайті, і зв'язатися з нами.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті