Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Upofloor - паркетна дошка, купити Упофлор у Києві, ціна на паркетну дошку Upofloor в інтернет магазині підлогових покриттів Floor
Фильтр товаров по цене

Upofloor - паркетна дошка

Товары категории Upofloor
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 1

Як купити паркетну дошку Upofloor?

Фінська фірма Упофлор гідно займає одне з лідируючих місць у Європі серед виробників підлогових покриттів з натурального дерева.

Паркетну дошку Upofloor відрізняє не тільки висока якість та довговічність експлуатації, але й привабливий зовнішній вигляд та різноманітність дизайнерських рішень, що дозволить створити підлогу вашої мрії за прийнятною ціною. Сучасні виробничі потужності, постійний жорсткий контроль якості на всіх технічних етапах виробництва, використання екологічно чистого матеріалу та високий рівень підготовки фахівців дозволяють фірмі Upofloor виробляти підлогове покриття, що відоме на весь світ своєю якістю й яке має величезний попит.

Гіпермаркет підлогових покриттів FLOOR пропонує до Вашої уваги колекцію паркетної дошки Upofloor. Купити паркетну дошку Упофлор ​​можна прямо зараз на нашому сайті. Оплата здійснюється будь-яким зручним для Вас способом. Нагадуємо, що Гіпермаркет підлогових покриттів FLOOR здійснює доставку абсолютно безкоштовно у зручний для Вас час.

Паркетна дошка Упофлор та її властивості

Паркетна дошка Upofloor виготовляється з натурального дерева, яке ретельно відбирається, потім відбувається процес сушіння в спеціальних умовах з дотриманням усіх необхідних технологій. Фірма Упофлор ​​використовує для виробництва підлогового покриття як традиційну деревину, так і екзотичні породи дерев: кемпас, мербау, ярра, каррі.

У процесі виробництва паркетна дошка Upofloor проходить через не менше восьми шліфувань, включаючи шліфування тильної сторони. Завдяки сучасному обладнанню та інноваційним технологіям Упофлор ​​- паркетна дошка, яка виробляється з високою точністю, що дозволяє уникнути навіть сотих часток розходження. До того ж у виробничих цехах цілий рік підтримується спеціальний штучний мікроклімат, сприятливий для деревини. Геометрія паркетин будується за допомогою комп'ютерного керування лазерами.

Паркетна дошка Upofloor є тришаровою. Нижній та середній шари виготовляються із хвойних порід дерев. Для верхнього шару використовують натуральне дерево. Покривається паркетна дошка упофлор ​​кількома шарами лаку Karelia Nano. Сушіння кожного шару проводиться у вакуумних сушарках з використанням ультрафіолетового випромінювання.

Упофлор - паркетна дошка, яка відрізняється високою зносостійкістю та опірністю до механічних впливів. До того ж дошка забезпечує чудову звукоізоляцію, що дозволить Вам не турбуватися про стукіт кроків, скрип половиць та інші неприємні звуки.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті