Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Паркет Таркетт, паркетна дошка Tarkett - купити в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Таркетт - паркетна дошка

Товары категории Tarkett
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Tarkett – паркетна дошка, представлена унікальними колекціями. Різноманітність колірних рішень та текстур дозволяє легко доповнити будь-який інтер'єр. Паркетна дошка Таркетт бездоганно впишеться в дизайн, зробить його повноцінним та завершеним.

Чому варто обрати паркетну дошку Таркетт

Паркетна дошка – гарний матеріал для підлоги, який поєднує в собі переваги ламінату і натурального паркету. У порівнянні з ламінатом паркетна дошка більш практична і довговічна, при цьому вартість її нижча за натуральний паркет.

За правильного догляду паркетна дошка прослужить десятки років. Щоб матеріал завжди виглядав добре і залишався новим, необхідно періодично шліфувати його. Робити це можна до п'яти разів. Доглядати таке підлогове покриття нескладно - можна використовувати спеціальні засоби для чищення.

Таркетт паркетна дошка відрізняється простим монтажем. Підходить для системи теплої підлоги. Матеріал екологічний, не містить канцерогенів. Паркетна дошка рекомендована для використання в дитячих приміщеннях.

Таркетт паркетна дошка – якість, перевірена роками

Використовувати паркетну дошку можна у приміщеннях різного призначення. Матеріал підходить для дому, офісу та інших приміщень. Хороші технічні характеристики та багатий вибір текстур і кольорів роблять цей матеріал лідером на ринку підлогових покриттів.

Переваги паркетної дошки Tarkett:

  • висока щільність з'єднання;
  • для укладання не використовується клей;
  • простий монтаж/демонтаж;
  • верхній захисний лаковий шар не містить шкідливих для здоров'я речовин;
  • висока стійкість до несприятливого навколишнього середовища;
  • міцність, довговічність, зносостійкість.

Це відмінний матеріал для підлоги, який за правильного монтажу і відповідного догляду прослужить своїм власникам довгі роки. Навіть згодом підлога виглядатиме як нова.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті