Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Polarwood в Україні, паркетна дошка Polarwood, купити паркетну дошку Поларвуд у Києві - інтернет-магазин підлогових покриттів Floor
Фильтр товаров по цене

Паркетна дошка Polarwood

Товары категории Polarwood
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 1234

Паркетна дошка Polarwood – вибір за низькими цінами

Паркетна дошка Polarwood виготовляється у Росії на заводі Focuswood, який є дочірнім підприємством фінської компанії Karelia-Upofloor. Компанія має великий досвід роботи, сучасне обладнання та технології, висококласних фахівців, що дозволяє їй виробляти якісну та надійну продукцію, яка користується популярністю у всьому світі.

Під час виробництва паркетної дошки Поларвуд використовується сучасна система контролю якості на всіх етапах технологічного процесу. Для виготовлення своєї продукції компанія використовує лише екологічно чисті матеріали, до складу яких не входять шкідливі та синтетичні речовини, тому паркетна дошка Поларвуд ідеально підходить для дитячих кімнат та спалень.

З чого виготовляють паркетну дошку Поларвуд?

Основним деревом для верхнього шару паркетної дошки Polarwood є дуб, який росте на території Росії. Саме дуб відрізняється своєю міцністю та надійністю, до того ж він має стільки відтінків кольорів, що легко підійде до будь-якого інтер'єру.

Гіпермаркет підлогових покриттів FLOOR пропонує до Вашої уваги всі колекції паркетної дошки Поларвуд. Купити паркетну дошку Polarwood у Києві Ви можете просто зараз на нашому сайті. Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для Вас способом. Нагадуємо, що доставка в Гіпермаркеті підлогових покриттів FLOOR здійснюється абсолютно безкоштовно у зручний для клієнта час.

Паркетна дошка Polarwood складається з трьох шарів. Її товщина становить 19 мм. Нижній шар паркетної дошки Поларвуд виготовляється із фанери. Для нього використовують переважно березу, яка легко переносить перепади температур та вологості. Середній шар Polarwood виготовляється з планок хвойних порід деревини, при цьому планки розташовуються перпендикулярно до волокон деревини нижнього шару, що підвищує міцність та стійкість підлогового покриття.

Верхній шар паркетної дошки Polarwood виготовляється з цільного масиву деревини, використовується переважно дуб, але також і ясен, клен, дусіє. Товщина верхнього шару становить 35 мм. Робоча поверхня паркетної дошки Polarwood покривається п'ятьма шарами акрилового лаку Upotop, також використовується екологічна олія Ecotop. Завдяки багатошаровому покриттю лаком та закріпленню кожного шару за допомогою ультрафіолетових променів паркетна дошка Polarwood стає несприйнятливою до різних механічних впливів та стирання.

Паркетна дошка Поларвуд оснащена замковою системою Realloc, за допомогою якої підлогу можна укласти за лічені хвилини.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті