Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Паркетна дошка Карелія в Україні, Карелія - ​​паркетна дошка в Києві, купити паркетну дошку Karelia в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Паркетна дошка Карелія

Товары категории Karelia
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Карелія: дошка для підлогового покриття

Паркетна дошка Карелія – це продукція фінського сімейного концерну. Сьогодні Karelia – це один із лідерів у виробництві паркету на ринку України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 6 років компанія займає лідируючі позиції у виробництві покриття для підлоги з натуральних матеріалів. Як безумовний лідер на батьківщині, компанія тримає високий стандарт якості, а ціна залишається прийнятною і доступною для всіх покупців.

Паркетна дошка Карелія: особливості виробу

Не тільки завдяки перерахованим вище якостям, але й також завдяки широкого асортименту продукції, дуже багато хто віддає перевагу рішенню купити паркет саме цього виробника. Багатий вибір за фактурою, кольором виробів представляє каталог компанії на сайті гіпермаркету підлогових покриттів Floor.

 • Карелія дошка – це європейський знак якості, оскільки при виробництві враховано всі екологічні та інші норми безпеки. Виготовляють це покриття для підлоги з чистого дерева, тому його можна встановити у спальні або дитячій кімнаті.
 • Складається Карелія дошка із трьох шарів. Перший - фактурне дерево, а наступні два виготовлені із деревини північної ялини. Такий матеріал вважається найнадійнішим щодо міцності та чистоти.
 • Також особливих труднощів не викличе монтаж такого паркету, оскільки система «ProfiLoc» - це запатентоване замкове з'єднання для паркетних дошок, яке вже давно використовується компанією. Укладання паркетин у поперечному порядку допомагає уникнути будь-яких проблем, у тому числі деформацій, в процесі використання.

Паркетна дошка Карелія купити у місті Київ чи на території України, Вам варто ознайомитися з пропозицією онлайн-гіпермаркету FLOOR. Крім того, представлені у нас варіанти підходять для укладання під теплу підлогу, а ціни як завжди приємні.

Кожен ремонт повинен проводитись з урахуванням вибору елементів інтер'єру, які зможуть прослужити якнайдовше. Паркетна дошка – відмінне рішення питання підлогового покриття у вашому будинку. Така підлога має натуральний естетичний вигляд і чудово гармоніює з загальним стилем будь-якого приміщення.

Паркетна дошка карелія

Це дуже раціональний вибір, що дозволяє довгі роки насолоджуватися натуральною підлогою, яка не потребує особливого догляду. Нижній шар паркетної дошки карелія виготовляється з хвойних порід дерев, які забезпечують міцність та тривалий термін експлуатації підлоги. Унікальна технологія зовнішнього покриття дошки дозволяє зберегти матеріал у первозданному вигляді на довгі роки.

Переваги такого рішення підлогового покриття:

 • тришарова конструкція з різних порід дерева;
 • якісне замкове з'єднання;
 • екологічність та натуральність в інтер'єрі.
 • Замки конструктивно сплановані таким чином, що з одного боку вони забезпечують можливість щільного з'єднання, а з іншого є досить простими у використанні. Тому укладання дошки карелії буде досить простим навіть для людини, яка цим раніше не займалася.

  Водночас, дошка карелія є в широкому асортименті текстур різних порід дерев. Цей фінський бренд у процесі виробництва дотримується всіх європейських норм якості. Це один із постійних лідерів на ринку ЄС, який сьогодні доступний і в Україні.

  Каталог товарів
  Цікаві сторінки
  Новини та статті