Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Паркетна дошка Esta Parket у Києві, купити паркетну дошку Еста Паркет - ціни в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Паркетна дошка Esta Parket

Товары категории Esta Parket
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Esta parket: відмінне рішення для покриття для підлоги

Паркетна дошка Esta parket стала відомою на світовому ринку досить недавно, не більше 10 років, але виробництво компанії добре налагоджене на батьківщині в Естонії. За більш ніж 20-річний період компанія швидко розвинулася від виробника матеріалів для підлогового покриття до повноцінного розробника власних рішень з виробництва паркету. Нині Еста Паркет має представництва в Україні, Норвегії, Великій Британії, Америці. У Таллінні знаходяться 4 заводи.

Паркетна дошка Еsta: особливості

Оскільки продукція цієї компанії має підвищені характеристики до зносостійкості, купити її бажають багато клієнтів.

По-перше, паркетна дошка Esta parket має верхній шар 3,5 мм, що дозволяє зберегти її у відмінному стані після кількох шліфувань. Середній шар має товщину 0,9 см і складається із порід хвойних дерев. Нижній шар, що становить 1,5 мм, із березового шпону з використанням оксиду алюмінію забезпечує додатковий захист від вологи.

По-друге, верхній шар покривають спеціальним лаком або олією, які є нетоксичними і не містять формальдегідів або розчинників.

Завдяки таким якостям Еста паркет підходить для дитячих кімнат.

Якісне покриття олією OSMO дає можливість дереву зберігати свої властивості, не втрачаючи початковий зовнішній вигляд (не знебарвлюючись і не стираючись) протягом багатьох років. Процес лакування відбувається за допомогою системи Anti-Scratch. Після такої процедури ніякого особливого догляду та додаткового захисту не потрібно.

Паркетна дошка Еста Паркет купити в Україні

Онлайн-каталог гіпермаркету FLOOR пропонує такі вироби, як паркетна дошка Еsta, ціна якої у нас дуже приємна, з доставкою до міста Києва та інших куточків нашої країни.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті