Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Паркетна дошка Brand Wood купити - ціна в Україні в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Товары категории Brand Wood
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123

Паркетна дошка Brand Wood - найкращий вибір для дому!

Паркетна дошка Brand Wood виробляється в Індонезії, і на ринку нашої країни з'явилася відносно нещодавно, але з кожним роком попит на неї зростає. Вона привернула до себе увагу не лише високою якістю продукції, а й чудовими дизайнерськими рішеннями на будь-який смак.

У Гіпермаркеті покриттів для підлоги FLOOR паркетна дошка Brand Wood представлена ​​у всьому різноманітті декорів та за прийнятними цінами. Вибрати та замовити паркетну дошку у нас можна прямо зараз, а доставимо ми її у будь-який зручний для Вас час абсолютно безкоштовно.

При виробництві паркетна дошка ще на заводі проходить чотири рівні перевірки якості, тому вона легко може конкурувати з іншими світовими лідерами з виробництва покриттів для підлоги.

Паркетна дошка Brand Wood має три шари, які виготовлені з екзотичних порід деревини. Верхній шар виготовляється із міцних порід деревини, що підвищує зносостійкість поверхні до механічного впливу. А покриття високоякісним лаком у кілька шарів збільшує протистояння поверхні яскравому сонячному світлу, тим самим підвищуючи термін служби паркетної дошки.

Паркетна дошка Brand Wood має широкий спектр як різних фактур, так і розмірів. Хоча на ринку представлена ​​лише односмугова паркетна дошка Brand Wood, але різні варіанти фактур поверхні та різноманіття кольорів з лишком відшкодовують цей невеликий недолік.

Паркетна дошка Brand Wood виготовляється з таких екзотичних дерев, як палісандр, гевея, сунгкай, махагон, американський горіх, мербау, тик та багато інших. До того ж кожен вид деревини представлений у всьому різноманітті колекції. Наприклад, колекція Гевея представлена ​​у таких варіаціях:

- Гевея зістарена Pitachio, Brown, Red, Dark, Шампань;

- Гевея гладка Pitachio, Brown, Red;

- Гевея натуральна.

Також представлені інші колекції паркетної дошки Brand Wood.

Паркетна дошка Brand Wood допоможе створити підлогу вашої мрії і втілити в життя будь-які найсміливіші дизайнерські рішення.

Якщо Ви вирішили купити паркетну дошку Brand Wood у Києві, або на решті території України, Гіпермаркет покриттів для підлоги FLOOR забезпечить безкоштовну доставку паркетної дошки Brand Wood у найбільш зручний для вас час!

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті