Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Паркетна дошка Барлінек - ціна, паркетна дошка Barlinek, купити паркет Барлінек, дошка Barlinek в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Паркетна дошка Барлінек

Товары категории Barlinek
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Паркетна дошка Barlinek - купити в інтернет-магазині Floor

Тим, хто шукає якісний та екологічний паркет, Барлінек пропонує найкращі рішення, ціна на які вельми демократична. Паркетна дошка Barlinek – це продукція польського виробника. Серед переваг, які має паркетна дошка Барлінек, можна виділити: високий рівень шумопоглинання, гарну витримку механічних навантажень та високу стійкість до деформацій.

Барлінек дошка: особливості та види

При виборі покриття для підлоги необхідно ознайомитися з категоріями, які пропонує виробник. Інтернет-каталог представляє до Вашої уваги наступні типи:

  • Natur – це однотонні паркетні дошки, які майже не відрізняються кольором, найбільш приємне покриття для підлоги. У виробництві допускається невелика кількість сучків та серцевин. Має природний малюнок цінних порід дерева.
  • Select – добре оброблена дошка, має м'який природний колір. Можлива невелика кількість сучків та заболоні.
  • Exclusive - найбагатший варіант для оформлення підлоги. Під час виготовлення такої дошки не допускаються сучки та серцевини.
  • Family - яскраве та природне паркетне покриття. Схоже з першою категорією, але у виробництві допускається наявність невеликої кількості великих сучків.
  • Rustic - ці вироби максимально наближені до виду природно зрізаного дерева. При виготовленні допускаються великі сучки, серцевини тощо. Це найдоступніший варіант, і така Barlinek дошка досить сильно естетично відрізняється від інших. Підходить для покриття підлоги в громадських місцях та створення образу «недбалості» або «сільського» інтер'єру.

Де купити паркет Barlinek?

Інтернет-гіпермаркет FLOOR пропонує великий вибір таких виробів, як паркетна дошка Барлінек, ціна на яку буде приємною для всіх покупців. Щоб вибрати відповідне забарвлення в Україні, Вам просто потрібно переглянути наш онлайн-каталог. Ми здійснюємо доставку не тільки по Києву, але й до всіх інших міст України.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті