Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Royal Parket, масивна дошка Роял Паркет, купити масивну дошку в Києві - інтернет-магазин підлогових покриттів Floor
Фильтр товаров по цене

Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 12

Ще з давніх часів масивна дошка цінувалася, як хороше покриття для підлоги. Завдяки своїй екологічності, міцності та довговічності. Тому через століття і по сьогоднішній день вона не втратила своєї популярності.

Массивна доска Київ

Незважаючи на великий вибір і величезний асортимент різних підлогових покриттів, дошка з масиву є одним із найбільш затребуваних матеріалів для облаштування підлоги.

Отже, ви вирішили зробити підлогу в своєму будинку з масивної дошки? Тоді вам буде корисна така інформація:

  • масивна дошка вважається більш придатною для використання, якщо вологість матеріалу не вища 8%;
  • геометрія дошки є також одним із головних показників. Усі половиці повинні бути строго однакової висоти і збиратися без щілин між ними;
  • массивна доска становить собою міцну, широку конструкцію, товщиною 20-22 мм, в довжину яка може досягти 6 м, і в ширину — 20 см.

Все частіше стає популярною массивна доска Київ з екзотичних дерев. Таких, як інченцо, гевея, мербау і т.д. Але також не втрачає своєї популярності і дошка з масиву традиційного дерева.

Крім того, ви можете використовувати так звану, штучно-зістаренну підлогу, щоб додати ексклюзивності своїй оселі. Це массивна доска Київ, яка проходить через попереднє копчення в спеціальних камерах, потім за допомогою спеціального обладнання її піддають процесу старіння.

Не варто забувати про дотримання технології укладання підлоги з масивної дошки, що є запорукою довгої служби в експлуатації матеріалу.

Догляд за такою підлогою полягає в ретельній обробці за допомогою спеціальних засобів для дерев'яних підлогових покриттів. Щоб масивна дошка прослужила довше, через 5 років після укладання, не залежно від того, чи з'явилися подряпини, таку підлогу доведеться заново шліфувати і покривати лаком.

Купуючи дошку з масиву в якості облаштування підлоги, ви отримуєте відмінний теплий, вологостійкий, довговічний матеріал на десятки років. Підлога з масивної дошки додасть вашому будинку теплоти та комфорту, а також створить неповторний дизайн.

Вигідна покупка підлогових покриттів

Зараз купити масивну дошку не проблема. На даний момент безліч магазинів пропонують різні типи підлогових покриттів, серед яких массивна доска Київ займає аж ніяк не останнє місце.

При створенні неповторного інтер'єру для вашого будинку, підлога є одним з найважливіших елементів, який задає стиль і піднімає настрій. Цей елемент дизайну вельми важливий. Покриття з масивної дошки може повністю змінити атмосферу кімнати. Це достовірний факт. Підкресліть свою індивідуальність. Тут немає правильного та неправильного, тільки свобода самовираження.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті