Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Porta Vita, масивна дошка Порта Віта в Україні, купити масивну дошку в Києві - інтернет-магазин підлогових покриттів Floor
Фильтр товаров по цене

Porta Vita - масивна дошка

Товары категории Porta Vita
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123

Масивна дошка Porta Vita купити в Україні

p>Для того, щоб надати приміщенню природності, необхідні якісні оздоблювальні матеріали з натуральної безпечної сировини. Зокрема, враховуючи те, що на ринку є великий вибір штучного підлогового покриття, для створення красивої підлоги все одно рекомендується використовувати масивну дошку.

Серед лідерів продажу даного матеріалу можна виділити масивну дошку Порта Віта, яка стала популярною спочатку у Києві, а потім і в інших містах України. Успіх вдалого розповсюдження та популярності на українському ринку можна пояснити високою якістю продукції та доступними цінами.

Позитивні фактори Порта Віта

Можна виділити п'ять факторів, які допомогли завоювати довіру клієнтів не лише на українському ринку, а й в інших країнах світу:

  • Якість – вся дошка виготовляється з масиву порід листяних дерев. Особливості виготовлення: ретельний відбір деревини; нанесення по периметру дошки фаски, що створює додатковий малюнок; шліфування після виготовлення; покриття професійною олією та подальша ручна обробка. Водночас наявність високоточного обладнання для досягнення точної геометрії паралельно з оптимальною вологістю дозволяють виготовляти продукт найвищої якості.
  • Екологічність – деревина, що використовується для виготовлення дошок, - з екологічно чистих районів нашої країни. Про це свідчать відповідні сертифікати. А олія, що застосовується, складається з натуральних олій і воску.
  • Індивідуальність – Porta Vita - масивна дошка, найкращий вибір для тих, хто хоче купити натуральне та природне покриття для підлоги. Підлога з масиву дозволяє змінити стиль всього приміщення.
  • Ексклюзивність – лише натуральна деревина може мати величезну різноманітність варіантів обробки та дати дизайнеру можливість проявити себе з творчого боку. Її можна замовити як для сучасного дизайну, так і класичного.
  • Практичність – легко доглядати за поверхнею такої дошки, адже вона стійка до впливу зовнішніх факторів. Ціна на масивну дошку повністю відповідає її якості.

Де купити масивну дошку Porta Vita в Україні?

Придбати масивну дошку Порта Віта можна у Гіпермаркеті підлогових покриттів "Floor". Наш каталог містить різні моделі покриття, які ідеально підійдуть до будь-якого інтер'єру.

Зробити замовлення у нашому магазині можна у Дніпрі, Харкові чи в будь-якому іншому місті, оскільки наша доставка поширюється на всю територію України.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті