Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Дошка масивна, купити масивну дошку в Україні - ціни в каталозі інтернет-магазину Floor
Фильтр товаров по цене

Дошка масивна

Товары категории Масивна дошка
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Масивна паркетна дошка

Перш ніж вибирати покриття для підлоги, спочатку потрібно розібратися в його видах і особливостях. Отже, масивна дошка – це абсолютно натуральне (без будь-яких штучних домішок) екологічне покриття із цільних шматків деревини. Це головна відмінність, яку має масивна паркетна дошка від паркету і тим більше ламінату. За своїми властивостями дошка масив має всі характеристики міцності паркетної дошки. Водночас вона також довговічна і має низку власних переваг:

хороший рівень теплоізоляції;

має хорошу звукоізоляцію;

шар зношування в 7 мм дозволяє шліфувати виріб 5-6 разів;

має багату, насичену текстуру натурального дерева.

Масивна дошка для підлоги була першим дерев'яним покриттям, яке навчилися виготовляти та укладати люди. Спочатку це були великі (масивні) дошки, якими «застилали» підлогу. Вже набагато пізніше менші варіанти, викладені вручну, стали основоположниками сучасного паркету. При цьому паркет масивна дошка, купити який можна у нас у магазині, не втратив своєї популярності, надаючи особливий стиль багатьом інтер'єрам будинків.

Масивна дошка для підлоги: різновиди та особливості

Масивна дошка, ціни на різновиди якої Ви знайдете в нашому інтернет-каталозі, може досягати 6 м завдовжки і 20 см завширшки. Вона ідеально підходить для великих площ. Тому масивна дошка, купити яку можна в гіпермаркеті Floor, часто купується для великих залів.

Паркетна дошка масив представлена у 4-х варіантах - категоріях, які характеризують специфіку виготовлення виробу:

Радіальна – це виріб, який отримується у процесі розпилу високоякісної деревини радіальним методом. Це надає рівномірного забарвлення деревині з незначним вигином волокон з максимальним нахилом до 30%.

Селект – масивна паркетна дошка, яка отримується завдяки тангенціальному розпилу. Забарвлення досить рівномірне, без сильно помітних переходів. Під час виготовлення використовують високоякісну сировину, допускається наявність живих сучків до 5 мм. По довжині дошки можливі несильні відмінності у забарвленні.

Натур – максимально схожий на необроблене дерево виріб. Під час виготовлення використовують будь-який вид розпилу дошок. Можливі: «стрибки» відтінку, але у межах одного тону; невеликі тріщини в районі сучків, але все це дає ефект натурального виробу; заболонь. Водночас сучки особливо не виділяються із загального тону деревини.

Рустик – найменш вимоглива масивна дошка, ціна якої не надто висока в процесі виготовлення. При її виготовленні допускаються зміни кольору, тріщини, живі сучки великих розмірів. Звісно ж, жодних пошкоджень дошки не буде. Її загальний вигляд має ефект звичайної деревини та скоріше колоритного селянського інтер'єру.

Де купити масивну дошку для підлоги?

Завдяки своїм якостям масивна дошка в Україні дуже популярна. Але варто враховувати, що вона не любить температурні коливання і не підходить для укладання системи теплої підлоги.

Масивна дошка, ціна на яку відрізняється в першу чергу залежно від обробки матеріалу, можна купити в гіпермаркеті Floor за прийнятними цінами. Тому масивна дошка в Харків, Одеса чи будь-якому іншому місті може бути куплена вітчизняного чи закордонного (наприклад, італійського, угорського) виробництва.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті