Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Ламінат Varioclic купити в Києві - ціни в інтернет-магазині покриттів для підлоги Floor
Фильтр товаров по цене

Товары категории Varioclic
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 12345

Зірка Туреччини, що сходить у світі.

Yɪldɪz Entegre, найбільша корпорація Туреччини в галузі лісопромислових товарів, в даний час є одним з найбільш популярних виробників плит у світі завдяки високотехнологічним інноваційним продуктам та орієнтованості компанії на задоволення потреб споживачів. Корпорація Yɪldɪz Entegre є власником найбільших виробничих потужностей МДФ, що працюють під одним дахом. И це не все. Корпорація Yɪldɪz Entegre працює на своїх 5 об'єктах, розташованих на території загальною площею 2000 акрів, де працюють понад 2000 співробітників. Щодня компанія виготовляє 8700 м3 плит, 1200 тонн смол. Компанія є лідером галузі з виробництва МДФ, МДФ з меламіновим покриттям, ДСП, ДСП з меламіновим покриттям, ламінованого паркету, дверей з МДФ, плінтусів з МДФ, пофарбованого МДФ, пофарбованого ДСП, глянцевих плит, акрилових плит, дверних накладок, просоченого декоративного папіру та клею.

Корпорація Yɪldɪz Entegre займає 38 місце з 500 найбільших промислових корпорацій у списку ISO Туреччини в 2015 році. Їй також віддають перевагу у більш ніж 50 країнах світу поряд з нашою країною завдяки марці Vario Products, інноваційним проектам та технічній перевазі. Компанія пишається тим, що може стати зіркою Туреччини, що сходить на світовому ринку, завдяки виробничим показникам, зайнятості та чудовій конкурентоспроможності.

ЯКІСТЬ        

Якість завжди, якість за будь-яких обставин.

Відмінна якість Yɪldɪz Entegre, досягнута в процесі виробництва, не просто частина загальної картини, це причина, через яку така картина існує.

Кожен продукт, на який нанесено маркування Vario, створюється з розумінням цього, такий самий підхід зберігається і в процесі продажу. Ви можете з впевненістю використовувати протягом багатьох років паркети, створені відповідно до екологічних та санітарних норм Yɪldɪz Entegre, власника сертифікатів CE, FSC, TÜV, İSO 9001:2008, İSO 14001:2004, İSO 50001:20.

Підхожі покриття для ламінату Varioclic перераховані нижче:

Старі покриття для підлоги (наприклад, дерев'яні підлоги, лінолеум, ПВХ (еластичні покриття для підлоги повинні бути міцно зафіксовані до нижнього шару)), (сухі) керамічні

  • Цементна підлога (макс. залишкова вологість 2,0% см)
  • Ангідрит та тверда гіпсова підлога (макс. залишкова вологість 0,3% см)
  • Магнезіальне безшовне покриття (макс. залишкова вологість 3,0% см)

Примітка. Ваші скарги без протоколу вимірювання залишкової вологості не розглядатимуться виробником.Для облаштування підлоги з підігрівом Ви повинні враховувати особливості, які можна дізнатися з докладних інструкцій або запитати у фахівця. Очищення та обслуговування

Varioclic – це гігієнічний матеріал. Легко очищається віником чи пилососом. Протирайте сліди взуття, бруду добре віджатою, злегка вологою ганчіркою вздовж волокон плити. Необхідно негайно видаляти надлишок вологи. У разі сильних забруднень використовуйте звичайні засоби для чищення або спеціальні засоби для ламінованого покриття з додаванням води або ацетону. У жодному разі не використовуйте засоби чи засоби для догляду, що містять бджолиний віск, олію або лак. Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли внаслідок використання неправильних або занадто сильних засобів для чищення/догляду.

Для того, щоб створити чисту зону для ходьби на забруднених ділянках використовуйте гумові килимки, які будуть утримувати весь бруд. Для збереження вашої ламінованої підлоги використовуйте фальш-рейки та прогумовані ролики для стільців та меблів. Гумова основа колеса повинна відповідати DIN 68131 тип w. Здорова атмосфера в приміщенні (кімнатна температура 18-24°C, вологість повітря - 55-65%) дуже важлива для вашої ламінованої підлоги так само, як і для Вас, як і для Вашої родини.

Ви можете відремонтувати невеликі пошкодження самостійно за допомогою фіксуючої пасти, наприклад Color-Fill. З приводу великих ушкоджень, будь ласка, звертайтесь до фахівця.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті