Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Ламінат Krono Original, купити ламінат Кроно Оріджинал (Польща), ціна на ламінат Кроно Оригінал у магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Ламінат Krono Original

Товары категории Kronooriginal
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Ламінат Krono Original за низькими цінами

Німецька фірма Kronooriginal є світовим лідером з виготовлення покриттів для підлоги, займаючи левову частку ринку відповідної продукції. Гіпермаркет підлогових покриттів FLOOR пропонує ламінат Krono original, серед основних переваг якого справедливо називають міцність, стійкість до пошкоджень та простота укладання.

Ламінат Krono original на 90% складається з дерева, тому продукція Kronooriginal є також екологічно чистою, що підтверджують міжнародні сертифікати якості PEFC та FSC.

Виробляється ламінат Кроно Оріджинал з малим складом емісій, без пестицидів і без важких металів, завдяки чому продукції Kronooriginal був присвоєний рівень екологічної безпеки Е1, що повністю виключає шкоду для здоров'я людини.

Ламінат Кроно Оріджинал складається з трьох шарів, які забезпечують його високу зносостійкість:

Нижній – шар просочення захищає від вологи та підвищує стабільність форми ламінатної панелі;

Середній – тримальна плита з деревного матеріалу HDF;

Верхній – корисний шар та шар декору. Корисний шар – це целюлоза, оброблена штучною смолою, яка забезпечує стійкість підлоги до дрібних механічних пошкоджень. Ламінат Кроно оригінал (Польща) з декоративним шаром надає підлозі привабливого та оригінального зовнішнього вигляду.

Ламінат Кроно оригінал є не просто теплостійким, що дає можливість вільного монтажу теплої підлоги, він також має жаростійкі властивості, що виключає можливість займання цього типу покриття.

Ламінат Kronooriginal та його властивості

Також ламінат Кроно Оріджинал є повністю гіпоалергенним, а його поверхня виключає можливість утворення мікротріщин або невидимих швів, в яких може накопичуватись бруд, шерсть тварин або волога.

Ще однією перевагою для Вас є те, що ламінат Кроно (Польща) простий в укладанні. Забезпечується таке укладання запатентованою системою замків Twin Clic системи «1 Clic 2 Go», яка дає можливість не тільки легко і швидко укласти ламінатну підлогу, але й з впевненістю купити ламінат Krono original.

Виробляється ламінат Кроно оригінал у Польщі, але у нашого магазину немає жодних проблем з тим, щоб доставити продукцію в Україну для Вас.

Усі якісні переваги підтверджені низкою широких гарантій, які надає компанія Kronooriginal на весь ламінат Кроно (Польща).

Пам'ятайте, якщо Ви захочете купити ламінат Krono original у Києві та інших містах України, то доставка ламінату Kronooriginal у Гіпермаркеті Floor здійснюється у всі регіони.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті