Тел.: (044) 502-00-02 +38 (067) 156-48-88 +38 (050) 156-48-88
+38 (063) 156-48-88
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 8
Мій кошик: 0.00 грн
У зв'зку з нестабільным курсом валют, ціни можуть відрізнятись від діючих. Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!!
Ґрунтовка - ціна у Києві (Україні), грунтовка - купити в Києві, вартість грунтовки в інтернет-магазині Floor
Фильтр товаров по цене

Грунтовка

Товары категории Клей, Грунтовка, Догляд
Тип сортировки Сортируется по возрастанию установить по убыванию
Показать на странице
Страница: 123456

Хороша ґрунтовка — це спеціальний полімерний водно-дисперсійний матеріал, призначений для покращення зчеплення різних поверхонь між собою. Наноситься на основу, на яку потім укладатиметься покриття.

Важливо відзначити, що ґрунтовка буває різною і призначена для різних типів поверхні. Так, наприклад, є ґрунтовка в Києві для підлоги, стін, під шпалери, фарбування, штукатурку, кераміку, дерево та інші оздоблювальні матеріали.

Скільки коштує ґрунтовка і як правильно її застосовувати?

Цей матеріал необхідний для покращення зчеплення двох поверхонь. Так, наприклад, щоб шпалери не відклеювалися, щоб зі стін на них не могли проступити плями, щоб згладити мікротріщини, використовують ґрунтовку.

В основі матеріалу лежать синтетичні смоли, які висихаючи утворюють плівку на поверхні основи. Залежно від призначення та матеріалу для нанесення, до складу можуть входити прискорювачі висихання, різні добавки та модифікатори.

Алкідні суміші вибирають для обробки поверхонь із ДСП, ДВП. Водночас акрилові суміші добре підходять для обробки оштукатурених та пофарбованих поверхонь, бетону та гіпсокартону.

Обирати склад матеріалу необхідно виходячи з того, для яких цілей він буде використовуватися. Для різних поверхонь можуть використовуватися суміші з різною консистенцією.

Важливо відзначити, що також ґрунтовку купити в Києві можна універсальну. Вона використовується для різних поверхонь, а також може застосовуватися як усередині приміщень, так і ззовні.

Вартість грунтовки залежить від фірми виробника, призначення та складу.

Переваги якісних ґрунтовок:

  • суттєве зниження вологопоглинання;
  • висока паропроникність;
  • підвищена лугостійкість;
  • відсутній колір після висихання;
  • широка сфера використання.

Сьогодні ґрунтовка ціна в Україні є цілком доступною, тому практично немає необхідності економити, купуючи низькоякісний та малоефективний матеріал.

Чому у нас вигідно купити ґрунтовку?

Наш гіпермаркет підлогових покриттів пропонує не тільки високоякісні матеріали для дизайну підлоги, але і всі необхідні товари для їх монтажу.

У нас ціна ґрунтовки нижча, ніж у багатьох інших магазинах. Тому Ви можете одразу замовити потрібний Вам матеріал для підлоги й купити супутні товари. У такий спосіб Ви зможете вигідно заощадити.

Каталог товарів
Цікаві сторінки
Новини та статті